Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Soman Chainani Jók és Rosszak...

Soman Chainani Jók és Rosszak iskolaja című regényének a többi része már soha nem lesz lefordítva magyar vagy valamit lehet róla tudni?

Figyelt kérdés
Már vagy 3 éve várom.🙁

#Soman Chainani #Jók és Rosszak iskolaja
2022. jan. 30. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem lesz kb. A Twister évek óta nem csinál semmit, kizárólag a magyar pályázatos szerzőivel foglalkozik. Ebben csak az a rohadt dühítő, hogy több sorozat maradt náluk függőben, olyan könyvek, amik más kiadónál (is) befuthattak volna, de megkezdett sorozatot soha senki nem vesz át, úgyhogy kb kuka mind.
2022. jan. 31. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Ez szomorú!😔
2022. febr. 1. 15:44
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Könyvfesztiválra jön az utolsó két rész megjelenése (május), és nem a Twister adja ki, hanem a Manó Könyvek.
2022. febr. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én msot olvasoma 6. részt angolul.
2022. márc. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4 Én meg sajnos nem tudok olyan profin angolul h. ilyen vastag könyvet olvassak ezért muszáj várnom a magyar fordítás ha egyáltalán lefordítják valaha...
2022. márc. 28. 22:18
 6/8 anonim ***** válasza:
ne csüggedj elvileg májusban kezdik fordítani az 5 és a 6. részt is.
2022. márc. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, február elején írtam választ arról, hogy Könyvfesztiválra jönnek a könyvek... Szeptemberben lesz.


Utolsó, a fordítások már jó ideje készen vannak, nem tudom, ez az infó honnan jött, hogy májusban kezdik fordítani.

2022. ápr. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Az 5. rész már megjelent, a 6. pedig szeptemberben fog, az elején, végre valahára.

Én is nagyon régóta várom, már vagy 3-4 éve... :(

De szerencsére végre itt van ^^

2022. aug. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!