Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen romantikus könyvet...

Milyen romantikus könyvet ajánlanátok, ami?

Figyelt kérdés

-happy ending

-nincs benne tragédia, halál

-1980 és napjaink között játszódik

-könnyed, de nem az a nagyon klisés, és nem az "egynek jó volt" limonádé

-lehet ifjúsági is

-realisztikus, nincs benne fantasy vagy ilyesmi


Plusz pont, ha:

-repülős vonatkozású vagy utazós vagy más kultúrák, országok is megjelennek benne vagy a távkapcsolat


Kezdő vagyok a romantikus műfajú könyvekben, úgyhogy minden új nekem.:)


2022. márc. 8. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Erre nem illik rá pont mind, viszont a Szent Johanna gimi nagyon jó könyv, nekem tetszett. Illetve Leiner Laurának az összes könyve jó választás. Romantikus Kollár Bettinek is A vonzás törvénye és A vonzás szépsége könyv.
2022. márc. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Erdős Zsuzsanna: Légből kapott szerelem (egy repülőgép katasztrófa köré szövődik a cselekmény és a címével ellentétben nem csak szerelemről szól, sőt főleg nem arról)
2022. márc. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#1 Az mondjuk a legkevésbé sem realisztikus (csak szeretne annak tűnni), és nem teljesít a kérdezőnek azt a kitételét sem, hogy ne legyen klisés...
2022. márc. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!:)


Amúgy A légből kapott szerelem nagyon szimpatikus:)

2022. márc. 10. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!