Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Igaz hogy vannak olyanok a...

Igaz hogy vannak olyanok a Harry Potter könyvekben ahol Draco Malfoy beszélget Hisztis Mirtillel?

Figyelt kérdés
Szóval most olvasom a Harry Potter könyveket és hallottam hogy vannak olyan jelenetek ahol Draco Malfoy Hisztis Mirtillel beszélget?

2022. márc. 8. 23:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A "beszélgetés" szerintem túlzás, de mielőtt Harry megsectumsemprázza Dracót a mosdóban, Dracónak épp érzelmi összeroppanása van, amit Mirtill végighallgat.
2022. márc. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy rosszul emlékszem, de úgy rémlik, Mirtil egy korábbi jelenetben elmondja Harrynek hogy mostanság sokat jár hozzá egy másik fiú, hogy néha sír is. Csak akkor még nem derül ki, hogy ez Malfoy.
2022. márc. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

"Dracót a mosdóban, Dracónak épp érzelmi összeroppanása van, amit Mirtill végighallgat."


Én nem rég olvastam el a második könyvet, és nem rémlik hogy a könyvben ilyen rész lenne.

2022. márc. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem is a második könyvben van, hanem a hatodikban.
2022. márc. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Lilyhunchannel ***** válasza:
100%
Draco kifakad a szellem előtt. lehet, hogy váltottak pár szót, de nem nagyon beszélgettek.
2022. márc. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Lilyhunchannel ***** válasza:
100%

"Én nem rég olvastam el a második könyvet, és nem rémlik hogy a könyvben ilyen rész lenne."


Nem, ez nem a 2. könyvben van. Hanem a 6.-ban. Az 1-es válaszoló nem mondta, hogy a 2-ben van.

2022. márc. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez a 6. könyvben lesz, és egész pontosan ilyen jelenettel nem fogsz találkozni. Ahogy a 2-es írja, Mirtill tesz rá utalást, hogy Draco többször jár oda panaszkodni, persze azt Harry nem tudja, hogy ez Draco, és az olvasónak is csak a könyv végén áll össze a kép. Nem hiszem hogy bármi bensőséges viszony lett volna köztük, csak Draconak kellett valaki, akinek kiöntheti a szívét, ráadásul ne felejetsük el, hogy Mirtill félvér volt, nem hiszem hogy Draco így bármibe is nézte őt, csupán addigra annyira meg volt törve lelkileg, hogy azzal nem foglalkozott.
2022. jún. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!