Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Közvélemény-kutatás! (HP...

Közvélemény-kutatás! (HP shipek) Melyik HP shipek a kedvenceitek? Melyiket utáljátok?

Figyelt kérdés

Pl. lehet véleményt írni Hinny(Harry+Ginny), Harmione(Harry+Hermione), Romione(Ron+Hermione),

Drarry(Draco+Harry),

Wolfstar (Remus+Sirius)

Remadora(Remus+Nymphadora)

De akármi másról is!



2022. ápr. 14. 10:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%

James+Regulus.

De szerintem inkább a kíváncsiság miatt, mivel még nem talaláltam magyarul ilyen ff.


Viszont van más-más shippek is, amik a kedvenceim, mint pl. Drarry, Wolstar (második helyen vetekednek), Lilly+James, Pansmione.


Viszont sok ff is olvasok, ezért Tom+saját szereplő, Fred+saját szereplő, Matheo+saját szereplő. Igaz az utobbi nem kimondottan tartozik Hp univerzumába, az elsőrő meg még nem találto jó ff, ahol meg is marad a szereplő tulajdonsága.

2022. ápr. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%

Volarry (Voldy-Harry)

Rabastan-Harry egy új kedvencem

Drarry

Snarry

Lucius-Harry

Bill-Harry

Charlie-Harry

Inkább a fiú-fiú shippeket szeretem. :)

De olvastam original Malfoy karater-harry sztorit is, az is tetszett.

2022. ápr. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
39%
Wolfstar örök kedvenc. Imádom ezt a két karaktert. Merin nagyon jó ficek vannak róluk.
2022. ápr. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
@3, nekem is a Wolfstar a kedvencem, de pont azért raktam ki ezt a kérdést, hogy másokat is megismerjek
2022. ápr. 19. 10:48
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Dobby x Teszlek süveg
2022. ápr. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

Wolfstar a kedvencem, tényleg nagyon sok szépen megírt, érdekes fanfic van róluk.

A Hermione/Sirius shipet viszont egyáltalán nem kedvelem, ahogy azt sem, amikor Pitont hozzák össze az egyik diákjával.

2022. ápr. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%

Minden pitonos shippet utálok, gusztustalan

A Drarry vagy a Dramione sem jön be

A wolfstar és a romione a kedvencem

2022. ápr. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Úgy ertem, hogy azokat a pitonos shippeket utálom, ahol diákkal hozzák össze. Pl harryvel vagy hermioneval

A Snilyt szeretem

2022. ápr. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Romione

Lilly- James

Snilly

Remus- Thonks

A Wolfstart, a Drarryt és a Snarryt se szeretem. Nem vagyok homogób de szerintem ezek a karakterek nem illenek össze. Nem mintha a Harry Potterben a kapcsolatok úgy igazán ki lennènrk dolgozva, de mindegy.

2022. júl. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
43%
Fúriafűz x Bodzapálca
2022. júl. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!