Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Megvan közületek valakinek a...

Megvan közületek valakinek a Kisköles álma című könyvecske?

Figyelt kérdés

Nem tudom, lehet-e ilyet kérni, de ha valakinek megvan, és van ideje, esetleg emailben,fotón csatolva el tudná küldeni az oldalakat, vagy leírni a mesét?

Anno gyermekkoromban annyira szerettem ezt, a mai napig sokat tudok belőle fejből, de sajnos rettenetesen hiányosan, és szeretném a gyerekeimnek is elmondani a teljes történetet. Köszi, ha valaki tud nekem segíteni.



#mese #kacsa #régi #Kisköles
2022. ápr. 24. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is megvettem nemrég gyermekkorom meséskönyvét, régikönyvek.hu oldalon elraktam figyelőbe, egyszer csak jött a mail van elérhető példány (ritka), meg is vettem azon nyomban, és annyiba került ha jól rémlik mint amire te vágysz.


Nem kell rá sajnálni a pénzt, pdf-ben meg elektronikusan sose lesz olyan értéke mint ha könyv lenne a kezedben, hidd el nekem.


Ha a kezedben a könyv, még ha nem is konkrétan az a kiskori példány, de hozza az érzést, szerintem annyit meg megér. Főleg ha jó állapotban hozzájutsz, és megőrzöd, akkor még akár unokád is olvashatja.


[link]

2022. ápr. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jaj de jó 😊 köszönöm a linket, meg is rendeltem! ❤️
2022. ápr. 29. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!