Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol találok angol nyelvű...

Hol találok angol nyelvű keresztény regényeket?

Figyelt kérdés
Esetleg volna igény keresztény regények fordítására?

2022. ápr. 25. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen az a keresztény regény?
2022. ápr. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
próbálj meg ilyen kiadót találni, magyarban van a Szent István társulat, gondolom, amit ők adnak ki, az megfelelne, csak a nyelv. Tehát valami angol ilyen szellemiségű kiadót kutass. Bár a christian + novel google is sokat segíthet, vagy a wikipédián ugyanez.
2022. ápr. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1-es: Keresztény szellemiségű regény. Mint pl: Quo vadis


2-es: Köszi, jó ötlet :) Csak gondoltam, hátha valaki tudna konkrét címeket is írni.

2022. ápr. 25. 14:55
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Francine Rivers könyvei

Taylor Caldwell: Lucanus

Anne Rice: Az Úr Krisztus sorozat


Hopsz, amúgy az elején nem olvastam, hogy angol nyelvű. xD

Szerintem a goodreadsen van ilyen kategória.

[link]

2022. ápr. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*Nem tudom mennyire számít kereszténynek, de Damien Black fantasy sorozata a Broken stone chronicle a kereszténységen alapul. Azt szívesen elolvasnám, de nem nagyon látom, hogy magyarul megjelenik majd. xD
2022. ápr. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

4-es: köszi a linket, majd átnézem. De ahogy láttam, egész jó könyvek azok.


5-ös: köszi neked is. Már le is töltöttem a könyvet :) És felteszem azt is a listára.

2022. ápr. 26. 10:49
 7/7 anonim ***** válasza:

tudom nem ezt keresed, de történyészként és hívőként ajánlom:

Amin Maalouf: A ​keresztes háborúk arab szemmel (The Crusades Through Arab Eyes)


"A ​libanoni származású francia író, Amin Maalouf, aki mellesleg keresztény, talán elsőként írta meg a keresztes háborúk történetét az arabok szemszögéből. Könyve, ami 1983-ban a „Les croisades vues par les arabes” címmel jelent meg Párizsban, a korabeli arab forrásokat felhasználva hitelesen tárja elénk azt a korszakot, amikor a keresztes lovagok Jeruzsálem felszabadítására a Szentföldre mentek."


[link]


[link]

2023. júl. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!