Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ha Wattpadon szeretnék irni...

Ha Wattpadon szeretnék irni egy storyt de nem találok megfelelő képet Pinteresten hol tudnék még keresgélni? 😅😅

Figyelt kérdés
Tudom hogy senki nem kérdezte de azért leírom az alap sztorit 😂😂😂Szóval arról szólna hogy van egy 17 éves bérgyilkos lány, aki egyszer azt a megbízatást kapja hogy ölje meg egy gazdag de romlott ember gyerekét, konkrétan egy 3 éves kisfiút, és amikor ott tartana akkor képtelen megtenni és a kisfiú meg odamegy hozza és átöleli emiatt elkezd kötődni a kisfiúhoz és egyszerűen nem találok ilyen képet. Tehát az elképzelésem az olyan hogy vékony nagyon vékony lány, fekete ruhában fehér bőr hideg kek szemek, és rövid fekete haj, ja meg anime karakternek képzeltem el, a kisfiú meg szőke hajú, és barna nagy szemei vannak 👀👀👀Szóval ha valaki tud ehhez hasonló képet vagy tudja hol keressek akkor köszi 😂😂😂😂😂

2022. ápr. 26. 11:59
 1/8 A kérdező kommentje:
Ez így amúgy most szimpla önpromó lett 🤣🤣🤣🤣
2022. ápr. 26. 12:00
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen konkrétan leírva esélytelen, hogy találj. Kérj meg egy grafikust hogy illusztráljon.
2022. ápr. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Uh gondoltam 😑😅😅Kosziiii ❤️❤️
2022. ápr. 26. 12:15
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Szívesen megcsinálnám neked, csak nem tudok rajzolni. De a lány talán menne is, a pálcika ember az nagyon vékony 😅
2022. ápr. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mármint a borítóhoz kell kép? Vagy csak szöveghelyetesítés gyanánt szeretnbél szereplő listát csinálni?

Ha az utobbi, akkor inkább ne is fáradozz a képekkel.

Ha az előbbi, akkor mé talán itt:

[link]

2022. ápr. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Szia! Nem vagyok grafikus, de annak készülök, és szoktam karaktereket rajzolni unalomból. Még sosem volt rendes megrendelésem, de szívesen vállalnék egyet. Szóval ha gondolod, írhatsz privátban egy email címet vagy valamit, átküldöm pár munkám, aztán el tudod dönteni, hogy esetleg megpróbálod-e rám bízni! Tanulás és vizsgára való készülés miatt mostanában 3 nap kell egy rajzomnak átlagosan, ha az megfelel. Ingyen csinálnám, elég a kihívás fizetségnek. :)
2022. ápr. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6 Istenem de aranyos vaaagy 🥺🥺🥺❤️❤️❤️❤️❤️Lehet akkor írok privit. De azért én is megpróbálom lerajzolni csak én nem tudok 😂😂😂
2022. ápr. 26. 18:16
 8/8 anonim válasza:
100%
Akár te is csinálhatsz egyet.Én pl PicsArt-ban csináltam meg a sajátoméhoz(bár lis egyszerű lett, de nekem tetszett)
2022. ápr. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!