Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mennyiért adjam el a Vándorló...

Mennyiért adjam el a Vándorló palota cimű könyvet?

Figyelt kérdés

Eléggé megszorultam, szóval gondoltam felteszem a Vaterára, de sehol nem találtam utolsó árat. Egy tízesre gondoltam, mert patika állapotú, de nyilván jó lenne minél többet kapni - viszont undorítóan pofátlan sem akarok lenni.

Szerintetek mennyi a reális ár?



2022. jún. 29. 10:49
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Tízért nem fogod tudni aludni.
2022. jún. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Könyvkereső

Utolsó ismert ár:

2 755 Ft.

Szerinted ki ad ezért a könyvért 10.000,- Ft-ot?

2022. jún. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Az érintetlen, új változatokat árulják kiadástól függően 3500 és 4000 forint között, te mégis hogy gondoltad a 10.000 forintot? :D 3000 forintnál többet ne kérj érte, mert nem fogja senki kifizetni neked.
2022. jún. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%

Kedves hozzászólók, egy kaphatatlan, keresett könyvért egyáltalán nem sok a tízezer forint... Antikváriumban is van ennyi, könyvtől függően több is.


Kérdező, szerintem ér ennyit, csak több helyen is hirdesd (moly, vatera, jófogás, marketplace), és mindenképp írd oda, hogy több helyen hirdeted.

2022. jún. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
4600 forintért láttam újonnan. Egy Google keresés. Az antikvár példányok 3000 alatt futnak.
2022. jún. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, küldenél ezekről linkeket?
2022. jún. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez pl egy antikvár példány, eredeti áron is 2900, de amikor linkelem épp le van akciózva 2465 forintra.



[link]

2022. júl. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
28%

De ez nem kapható. Ha rámész a "megtekintem"-re, láthatod, hogy csak előjegyezni lehet. Nem tudom, láttátok-e máshol is, de szerintem még mindig kaphatatlan ez a könyv...


Lehúzhatjátok a válaszom, de ugyanazt tartom. Nem kapható a könyv, és igenis megér 10ezer forintot. Tizenegy éve jelent meg az utolsó kiadás, Molyon sem kínálja senki, és 528 ember kívánságlistáján van fent...


Azért tényleg érdekelne, a többiek találtak-e olcsó antikvár példányt. :)

2022. júl. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia ha meg nem adtad el engem érdekelne
2023. szept. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!