Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyiket választanátok?

Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
Melyik mesében élnétek a legszívesebben?

#választás #mese #élet #választhatnál
2022. aug. 4. 11:22
A kérdező szavazást indított:
Harry Potter
Grifflovasok
Gergő és az álomfogók
Star Wars
Star Trek
Minecraft
Roblox
Valami más
24 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

Mese? A Minecraft, Star Wars, etc.?

Éééédes istenem, de buta.

2022. aug. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Nagyon durva fogalomzavarban vagy...
2022. aug. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Te... a Minecraft és a Roblox, az mióta mese.

Egyébként akkor vegyük két részte:

1 Nézzük a meséket most úgy, hogy a legutolsó szavazati lehetőséget nem vesszük figyelembe, csak azokat amiket a (két játékon kívül) felsoroltál. Ezek közül pedig, bár a szavazásban a Star Wars-t jelöltem meg, de inkább azt mondanám, hogy a Star Wars és a Harry Potter között ingáznék. Hol az egyiknek a világában élnék hol a másikban. A többit nem ismerem, illetve a Star Trek-et igen, de inkább csak hírből.

2 Nézzük a játékokat és szintén csak a megadott lehetőségeket. Ezen két lehetőség közül pedig egyértelműen a Minecraft. De ha hozzávesszük a játékokhoz a Valami más lehetőséget is, akkor meg a Diablo világában élnék szívesen...

2022. aug. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Senior Séf ***** válasza:
51%
Semelyik mesében nem élnék szívesen. A meséket valaki megírta, míg az én életem folyását én írom. Jól, vagy rosszul, de én, és nem más!
2022. aug. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha 𝙈𝙀𝙎É𝙆𝙀𝙏 kell választanom akkor Ducktales, könnyen gazdag lehetnék.Ha pedig a felsoroltak közül akkor Star Wars. Csatlakoznék Vader hez.
2022. szept. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!