Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mennyit olvastatok eddig az...

Mennyit olvastatok eddig az idei nyáron? Mik voltak ezek a könyvek? Mennyi szabadidőtök volt olvasni? Terveztek még valamit elolvasni a megmaradt szünidőben (amennyiben diák vagy)?Iskola/szorgalmi időszakban szoktatok olvasni?Ugyanolyan rendszeresen?

Figyelt kérdés
Természetesen nem diákok/egyetemisták válaszát is szívesen várom, hogy munka mellett mik az olvasási rutinjaik, tempójuk, stb..
2022. aug. 18. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyet fejeztem be. Ez Bjørn Andreas Bull-Hansentől A viking.


Párhuzamosan olvasok több könyvet, amiket még nem fejeztem be.

Mácsik Gábor: A skandináv mitológia

Bán Mór: A hajnalcsillag fénye

Mika Waltari: Turms, a halhatatlan

Elizabeth Kostova: A történész

Stephenie Meyer: Midnight sun/Éjféli nap


Tervben voltak, de szerintem már nem lesz rá időm augusztusban:

Ellen Alpsten: A cárnő

Rebecca Wragg Sykes: Kindred

Tom Higham: The world before us

Thomas Halliday: Otherlands

Colleen McCulloughtól a teljes Róma urai sorozat. Végre megszereztem minden részt, de esélytelen, hogy nyáron kivégezzem.


A szabadidőmmel nem lenne gond, de a Nap elszívja minden energiám. Amikor lenne módom olvasni, akkor pont nincs erőm már olvasni, a légkondit pedig nem szeretném egész nap bekapcsolva hagyni. Ilyen hőségben nekem nem működik.

Egyébként meg mindig kb. ugyanannyi időm lenne az olvasásra.

2022. aug. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
35%
Nem tudom, nem számolom... 10-30 oldalnyi szöveg lehet. Cikkek, hírek, fórumok, eszmecsrék. Könyveket nem olvasok, a valóságban szeretek lenni.
2022. aug. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Sziaa! Én ezeket olvastam eddig:


- Halott lányok nyomozóiroda

- A nyár amikor megszépültem 1-3

- A démoni kultiváció nagymestere 1-5

- A könyvkötő

- Apollón próbai 4.

- Szívdobbanás 2.

- Strandkönyv

- Nem mézes hetek

- A spanyol szerelmi átverés

- Addie Larue láthatatlan élete

- Mindketten meghalnak a végén

- Közhelyek

- Lore Olympus


Mindennap próbálok olvasni, ahogy időm engedi. Suli időben nyílván a tanulás mellett kevesebb könyvet tudok elolvasni, kb 4-5-öt havonta. Nyárra még nagyon sok könyvet terveztem, remélem sikerül kivégezni őket!

2022. aug. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Alig tíz könyvet, de váltott műszakban dolgozom, és emiatt össze-vissza alszom, ráadásul vezetek munkába, régen buszoztam, úgy könnyebb volt olvasni. Retró útleírásokat olvastam főleg (Világjáró) és gyerekkönyveket, mint a Percy Jackson könyvek.
2022. aug. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!