Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Moly.hu oldal nektek működik...

Moly.hu oldal nektek működik jelenleg?

Figyelt kérdés
Nekem nem tölt be az oldal. Az a furcsa, hogy privát böngészőben rögtön bejön és működik, de ha normálisan nyitom meg akkor csak homokórázik és semmi nem történik. A nettel nincs gond, BP-n lakom, gyors a netem és jól működik.
2022. aug. 19. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Normál és privát módban is normálisan betöltött most. A leírás alapján van valami privát módban ami nem fut, és ettől működik nálad. Például rosszul konfigurált reklámblokkoló, ami privátban nem aktív.
2022. aug. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nálam sincs gond.
2022. aug. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kibanoltak. :D Nem am, telepítsd újra a böngészőt
2022. aug. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nah kár volt megszólalnom most privátban sem megy már :( ... Reklámblokkoló kivan nyomva az oldalon, tegnap még működött :(.
2022. aug. 19. 13:25
 5/5 A kérdező kommentje:

Céges laptopon beenged, szval valami valószínűleg tényleg blokkolja de fogalmam sincsen, hogy micsoda. Böngésző nem hiszem, mert több böngészőn is teszteltem reklám blokkolók nélkül.

Lehetséges, hogy jelentettek csak úgy és tényleg letiltották az IP címemről mondjuk az elérést? Még friss felhasználó vagyok, írtam egy karcot egy eladó könyvről, lehet rosszat tettem ezzel? Úgy láttam többen írtak oda eladó könyvekről, így azt gondoltam szabad ilyet.

2022. aug. 19. 19:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!