Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen e-book olvasót ajánlaná...

Milyen e-book olvasót ajánlanátok nagyjából 100 ezert Ft-ig?

Figyelt kérdés

Bocsi, ha nem teljesen ide vág, de szerintem itt aktuálisabb, mint a számítástechnika résznél.

Nagyon nagyon régóta gyűjtögetek egy ilyen eszközre, és szeretnék vásárolni egyet, de olyan sok van a piacon, hogy egyszerűen nem tudom, hogy melyik lenne az ideális. Azt tudom, hogy behozná az árát, mert ncore-ról hatalmas listám van olyan könyvekről, amiket elszeretnék olvasni, de nem szeretném birtokolni őket. Laptopról próbáltam olvasni, nem kényelmes a számomra :(, minden elismerésem azoké, akiknek így is élvezetes.


2022. aug. 22. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Kindle Paperwhite-om van, nem a legújabb, hanem az előző fajta (2018-as??), akkor vettem, amikor a télen kijött az új, szóval akciós volt. A régim is Paperwhite volt, asszem 2015-ös verzió.


Lényeg a lényeg, én nagyon meg vagyok vele elégedve.

2022. aug. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Nekem egy régebbi típusú Kindle-m van (5. generációs talán), jól működik mióta megvan, nem volt vele eddig semmi különösebb gond. Személy szerint pont azért szeretem az ebook olvasót, mert tudom vinni magammal bárhova, szóval szerintem a lapozógombok nagyon jó kis cuccok, mert így ha csak egy kézzel tudom fogni, akkor is egyszerű a lapozás. (De persze lehet, hogy másnap ez nem prioritás)
2022. aug. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok, egy kézzel is tudsz lapozni érintősön is. Hüvelykujjal szoktam.
2022. aug. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is csak a sajátomról tudok nyilatkozni. Viszont alapvetően neked kellene átgondolnod, hogy mik az igényeid, milyen funkciókra van szükséged, (pl. nálam semmiben nem jelent hátrányt, hogy hangot nem tud lejátszani, másnál meg alapelvárás.)


Tavaly a Műszaki Zálogból vettem egy újszerű állapotú Kobo Formát, aztán rendeltem hozzá egy sima, mágneses kwmobile tokot amazonról, ez akkor 65ezerből megvolt.


Előnyök:

- a Kobo az egyik legmegbízhatóbb e-könyvolvasó gyártó a piacon

- a Forma 8"-es, az a méret, amin kényelmesen lehet mangát olvasni, ábrákat nézni (ez nálam komoly faktor volt)

- háttérvilágítás, forgathatóság, angol nyelvű értelmező szótár, nyomógombok & érintőképernyő

- összességében problémamentes, könnyen tanulható használat


Hátrányok:

- gyanús, hogy magyar nyelvű menüje nincsen és kérdés, hogy ismeri-e a magyar szótagolást

- nehézkes a kikapcsológomb kezelése (az altatás-ébresztés funkciót a megfelelő tok megoldja)

- ha vadiúj e-könyvolvasót szeretnél, a Kobo Formát szerencsésebb esetben találod meg 120 alatt.

2022. aug. 24. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
100 ezerért ebook olvasó szerintem elég sok. Már 50-60-ból olyat veszel, hogy helyetted olvas.
2022. aug. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!