Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Rendelt valaki már online a...

Rendelt valaki már online a Libritől?

Figyelt kérdés
Én tegnap rendeltem viszont se az igénylések se a rendeléseim menüpontban sincs feltüntetve:O Akkor most nem ment el a rendelés?
2010. szept. 25. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez más omline könyvesboltnál is így van, egy-két nap, mire a rendelés átfut a rendszeren, hétvégén lehet, akár három nap is. A bookline-nál küldenek értesítőt, ha megkapták a rendelésemet, a librinél nincs ilyen?
2010. szept. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem küldtek semmi értesítőt. Tegnap küldtem a rendelést de se a rendelés menüpontban se az igénylés menüpontban nincs. Többször meg nem merem mert akkor kihozzák 2x. A legdurvább az ha nem ment el a rendelés akkor csak 26.-ig /ami hnap lesz/ volt akciós a könyv 1750Ft így és utána már 3500Ft lesz szóval nem kis összeg.
2010. szept. 25. 20:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Hááát...előző vagyok...azt valszeg lecsúsztad. Sajnos.

Próbáltad telefonon az ügyfélszolgálatot? A hétfőt azért érdemes megvárni, mielőtt pánikolni kezdesz, hátha csak munkanap nézik át a befutó rendeléseket, és akkor küldik az értesítőt.


Közben megnéztem az oldalukat az ügyfélszolgálatnál, csomó telefonszámuk van, de mind csak hétfőtől péntekig él!


És itt kell megemlítenem, hogy (bár egyetlen rokonom sem dolgozik a konkurenciának...:)) a bookline-nál egy százassal olcsóbb a házhozszállítás, és nincs ilyen hercehurca. Ott tuti kiküldték nekem a rendelés után két perccel az értesítőt, biztos a rendszer generálja automatikusan.


Remélem, mégsem csúsztad le a könyvedet.

2010. szept. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod megvárom a holnapot és ha nem lesz semmi akkor megnézem a bookline oldalát:)
2010. szept. 26. 11:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Na, mi lett? Jött értesítőd? Felhívtad az ügyfélszolgálatot? Várod még a könyvet, vagy utánanéztél a bookline-on?

Érdekel a folytatás, megírod?

2010. szept. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

semmi értesítőt nem kaptam, elmentem a közeli könyvesboltba és megvettem 3500Ft-ért:)Most olvasom(:

Felhagytam az internetről való rendelésből.

2010. okt. 6. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!