Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van abban logika, hogy egy...

Van abban logika, hogy egy Stephen King könyvet kemény vagy puha borítóval adnak ki?

Figyelt kérdés

Sok kötet jelenik meg az évek során, van ami puha, van ami kemény kötés.

Nyilván az egyes sorozatok részei hasonlóan leszenk borítva, de nem igazán jöttem rá, van e valami indok rá hogy egyik könyv kemény legyen, a másik pedig puha.

Lehet persze szimplán csak véletlenszerű a kiadás formája, de ha nem, érdekelne mi lehet a logika mögötte



2022. dec. 18. 00:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Angol vagy magyar kiadásra gondolsz?
2022. dec. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Könyvkiadó mindig azonos?
2022. dec. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ára jórészt. Van, amit először kemény borítóval kiadnak, de az újabb kiadás már puha borítós, mert többen megveszik.
2022. dec. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mind Európa kiadó, magyar

Úgy emlékszem pl A búra alatt előző kiadása talán puha volt, de most újra nyomtatták és kemény. Biztosan van ez így más köteteknél is.

Az Az-nál valószínűsítem hogy #3 válasza volt igaz, abból pár éve kemény jelent meg, aztán nyomtattak puhát is.

2022. dec. 18. 10:35
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az eredetileg többkötetesben megjelentek jönnek mostanában kemény kötésben. A Végítélet, a Búra alatt, a 11.22.63, az Az...

Meg úgy vettem észre, hogy elkezdték ezekhez igazítani a nagy klasszikusokat is, mint a Ragyogás, meg talán idén a Tűzgyújtó is kijött keményben a film miatt.

2022. dec. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!