Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Fairy Oak fanok! Már megjelent...

Fairy Oak fanok! Már megjelent a 4. kötet? A "Grisam kapitány szerelme"?

Figyelt kérdés
2010. okt. 1. 16:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

A Libriből már meg lehet rendelni

[link]


Én még sajna nem olvastam a harmadikat se, mert a könyvtár nem hajlandó megvenni, nekem meg nincs rá

2010. okt. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Ki olvas ilyet....
2010. okt. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Kedves első!

Köszönöm szépen, sokat segítettél!

Kedves utolsó!

Mi, az, hogy ki olvas??? Például én... -.- Lehet, hogy te is csak egy ilyen plázás cicababa vagy, akkor nem is értheted, hogy miért jó.És a kérdésem az volt, hogy megjelent-e már, és erre nem az a válasz, hogy ki olvas ilyet.Na mind1.

2010. okt. 4. 20:41
 4/16 anonim ***** válasza:

én konyvmolykepzo.hun nézem őket de ott nincsmég..:D

de ha a librin van akk már megjelent:D

2010. okt. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

ja bocsi még csak előrendelhető...:D

utolsó vok

2010. okt. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

na...kedves kérdező...

nem vagyok pláza-cica...

csak annyi,h a 10 évesek olvasnak ilyet...

na mind1

Nem akartam fikázni,de Te kezdted...én csak mondtam,h ki olvas ilyet...Te meg elkezdesz sértegetni...

Amúgy én pszicho-thrillert olvasok....

Vagy sci-fi,Stephen King...

2010. okt. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, itt nem az volt a kérdés, hogy te mit olvasol. És ne szidd azokat, akik még mernek gyerekek lenni! Én olvasok ilyet, pedig már húsz is elmúltam, és tudod miért? Mert az írónő sem gyerek, aki írta, és mert én fel merem vállalni, hogy szeretem az ilyesmit.

Első hozzászóló voltam

2010. okt. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Na jó,olvassátok,nem akartam senkit se megsérteni,de nem kellett vlna plázacicázni...na mindegy
2010. okt. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
De én azt nem értem, miért kell olyan hozzászólást intézni, ami szemlátomást sértő? ("Ki olvas ilyet") Én pölö nem olvasok lovakról és vámpírokról szóló regényeket, mégsem megyek olyan kérdésbe ezt terjeszteni.
2010. okt. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló a sok közül! :)

Tehát, én azon kaptam fel a vizet, hogy "ki olvas ilyet" mert ez olyan sértő.Bár lehet, hogy nem annak szántad, de én arra gondoltam.Úgyhogy bocs, hogy azt mondtam, hogy plázacica, nem gondoltam komolyan, csak hirtelen jött.Úgyhogy bocsi! Többieknek köszönöm a válaszokat!Megnéztem, és 29-én jelenik meg.Amúgy én 13/L vagyok :)

2010. okt. 7. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!