Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol találhatnék olvasóklubbot?

Hol találhatnék olvasóklubbot?

Figyelt kérdés

Nincsenek olvasó barátaim, viszont szeretek könyvekről beszélgetni. Még ha össze is futnék olvasó emberekkel, akkor sem hiszem, hogy sok értelme lenne megközelíteni őket ilyesmi témában. Kicsi az esély arra, hogy ugyanazt a könyvet nagyjából egyidejűleg fejeztük be.


Szétnéztem molyon, de ott a zónák jobban hasonlítanak egy facebook feedre, mintsem tényleges könyvekről történő beszélgetésekre. A néhány olvasókör jellegű zóna pedig vagy halott vagy zártkörű.

Megköszönném, ha megemlítenétek néhány könyvklubbot Komárom-Esztergom megyében és/vagy Budapesten.


Lehetséges, hogy néhány klubnak ez kizáró ok, szóval inkább leírom: 24F



2023. jan. 5. 00:08
 1/4 anonim válasza:
100%
Érdemes volna mégis a neten keresni, könyv barát, szeretem a könyveket, vagy ilyesmi kereső szavakkal!
2023. jan. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is kerestem ilyet Budapesten de nem találtam.
2023. jan. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 harebell ***** válasza:
100%

A moly pedig amúgy nem rossz kiindulópont, én találtam ott olyan embereket, akikkel hasonló az ízlésünk és szívesen beszélgetünk könyvekről.


A helyi könyvtárban amúgy nem próbálkoztál? A legtöbb könyvtárban van valamiféle olvasókör vagy könyvklub, de bármilyen könyves eseményen is ismerkedhetsz.

2023. jan. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3


Nagyon sok tevékenységet biztosít a helyi könyvtáram (mint pl a társasjátékklub, aminek örülök is), de könyvklubbhoz hasonlót sajnos nem.


Lehetséges, hogy idővel felbomlanak az elkötelezettlenség hiányában.

2023. jan. 5. 12:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!