Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Royal család, Dimily trilógiáh...

Mopszgazdi kérdése:

Royal család, Dimily trilógiához hasonló könyvet tudtok tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Olvastam ezt a két könyvsorozatot. Nagyon megfogott, a lényeg az hogy ehhez hasonló könyveket tudnátok nekem ajánlani?

Tibikről, gimisekről szóljon de lehet egyetemistákról is mert olvastam Mona Kasten-től az Again sorozatot is, az is nagyon tetszett.

A lényeg hogy gyűlöletből—>szeretlek, akár mostoha tesók vagy a főszereplő legjobb barátnőjének a pasija vagy csak lakótársak, szomszédok ilyesmi.

Lehet magában egy könyv vagy egy egész könyvsorozat is akár.

Nagyon szépen köszönöm a segítséget!

Legyen szép napotok! :)



#könyvajánló #Royal család #Dimily trilogy #Hasonlókönyv #Gyűlöletből->szeretlek
2023. jan. 17. 07:59
 1/1 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem mondani hogy Jenny Han-tól a nyár trilógiá is nagyon tetszett, olyasmi is jöhet, illetve főként rubint pottyös könyvek legyenek, vagy inkább úgy mondom hogy ami nem 14+os hanem mondjuk 16+os. Tudom hogy ebből a Dimily nem is pöttyös illetve a nyár trilógia piros pöttyös attól függetlenül nagyon lekötöttek és tetszettek. Írjanak benne szexuális vonzódásról ha úgy alakul a helyzet ne pedig kerüljék a témát. Remélem értitek mit szeretnék😅 köszönöm nektek, nagyon!
2023. jan. 17. 08:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!