Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Bárki itt aki olvasta és...

Bárki itt aki olvasta és emlékszik a címre és/vagy íróra ?

Figyelt kérdés

Szóval emlékszem hogy a könyv elég hosszú volt mert több szálon futott mivel több karakter életét mutatta be.


Amerikában játszódik pontos dátumot nem tudom, de emlékszem hogy az alkoholtilalom jelen volt (vége, eleje vagy közepe azt nem tudom)


úgy kezdődik a könyv hogy egy család nem emlékszem melyik országból de Európából Amerikába mennek. majdnem esküdni mernék hogy a lány neve Tessa

és a kukorica földre megy dolgozni és emlékszem hogy az anyja(?) összeköti a combtövét meg a vállát mert egyébként nagyon szép és csinos lány és az anya nem akarja hogy ezt a férfiak kihasználják ezért “nyomoréknak” tünteti fel.


de mégis terhes lesz és ebben 99.9999%ban biztos vagyok hogy amikor megszületik a fia a karácsony nevet adja neki mert a reményt látja benne.


és kb ezután megy a könyv több fele

bemutatja karácsony életét aki egyébként rádiós akar lenni mert beszélni nagyon jól tud


illetve egy másik szál ami egy kislánnyal kezdődik akit elrabol egy (sorozat?)gyiloks de a család időben reagál és a kislány “csak” az egyik ujját veszíti el.



majdnem 100%-ig biztos vagyok benne hogy az író neve L betűvel kezdődik és talán olaszos beütése van


van valaki, bárki akinek ismerős a sztori ?



2023. febr. 4. 01:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Luca Di Fulvio: Álmok bandája
2023. febr. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen 😍😍😍 uristen 🥰🥰 köszönöm 🫶🙏🙏🙏
2023. febr. 4. 12:50
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen!
2023. febr. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!