Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Legyen benne szexjelenet vagy...

Legyen benne szexjelenet vagy sem? Ismertek jó Facebook csoportokat kezdő íróknak?

Figyelt kérdés

Rögtön két kérdésem is lenne, hátha tud valaki érdemben segíteni.

1: Legyen e szexjelenet egy olyan regényben, ami leginkább arról szól, hogy egy adott pár hogy próbál túljutni a társfüggősségen? Mindketten társfüggők, más más megközelítésben. A regény alapját az érzelmek adják, de írtam bele körülbelül három szexjelenetet is, és most nem vagyok biztos abban, hogy kellenek e bele, vagy maradjon ki, és tényleg csak az érzelmi vonalra fókuszáljon.

2: Ismertek esetleg olyan Facebookos csoportokat, ahol kezdő írók tudnak beszélgetni? Beléptem pár hónapja az Amatőr írók csoportba, de ahogy látom, nem túl nagy az aktivitás.


2023. febr. 9. 05:47
 1/4 Suetonius ***** válasza:

Nincs rálátásom a témára.

Olvasói oldalról viszont én azt látom, hogy ha a karakterek bemutatásához hozzáad valamit a szexjelenet (viselkedési forma pl.), akkor van értelme.

Ken Follettnél vannak ugye, de sem a karakterek, sem a történet szempontjából nem igazán van hozzáadott értékük.

Hrabalnál is előfordul, és ott árnyalódik a karakter (konkrétan emlékszem egy orál-jelenetre).... de ott is meglettünk volna nélküle. :D


Szóval OLVASÓI szemszögből azt mondom, csak akkor írj bele ágyjelenetet, ha az nem nagyon lóg ki. :)

2023. febr. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Köszönöm a kommentet, igazán nagy segítség lett. :) Átgondolva úgy gondolom, talán egy ilyen jelenet is elég lehet. A férfi a regényben retteg attól, hogy elveszíti a nőt, ezért megpróbálja őt irányítani, ezt talán tök jól kifejezné egy szexjelenet pluszba, ahol az ő dominanciáján van a hangsúly.


Köszönöm még egyszer, tényleg segítettél. :)

2023. febr. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Suetonius ***** válasza:
Ennek örülök, sok sikert! :)
2023. febr. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tekintve, hogy általában fontos helyen van a párkapcsolatokban, az ahhoz fűződő érzésekben, valamint a másikhoz kapcsolódó érzelmekben, hogy milyen a szex, szerintem minimum egy szexjelenet mindenképp kifejező lenne. Mind a hármat csak akkor hagynám benne, ha mást adnak hozzá, mint a meglévőek.
2023. febr. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!