Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok hasonló könyvet...

_Ancsiika_ kérdése:

Tudnátok hasonló könyvet ajánlani, mint a Kasei West Szerelem karnyújtásnyira c.könyv?

Figyelt kérdés

Keresek fiatalokról szóló, romantikus könyveket amik nem sablonok.

Van benne csavar, sport , onismerkedés illetve olvastatja magát.

A fent említett könyvet 1 nap alatt kiolvastam ami nálam nagy szo es nagyon szeretnék hasonló könyveket találni.

Köszi előre is☺️



#tini #sport #Kasei West #Ifjúsági konyv #Romantikus konyv
2023. febr. 21. 15:31
 1/3 anonim válasza:

Szia!


Ajánlom Kasie West- től a Szívességből szerelem című könyvet. Nekem nagyon tetszett.

2023. febr. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is Kasie West további könyveit ajánlom, nekem nagyon tetszettek.

Riley Baker-nek is vannak jó könyvei. (Gondolok itt a Szavad ne feledd! c. kötetére, de a többi is jó. :D)

A LOL könyvek között is vannak nagyon jók. Pl. Cinder és Ella, Piszkos tánc, Tiéd leszek!, Szívzűrterápia strébereknek stb.

Ha fantasy is szóba jöhet, akkor Joss Stirling Lélektársak c. sorozatát naagyon tudom ajánlani, brutálisan jó, nagyon hamar kiolvastam az összes részét. ^^

2023. febr. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenféleképpen elolvasom őket🥰
2023. febr. 28. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!