Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olvasóként tetszene egy ilyen...

Olvasóként tetszene egy ilyen fan-fiction keverék?

Figyelt kérdés

A 66-os parancs kiadása után több jedinek is sikerül kicsúszni Palpatine karmai közül. Néhányuk egészen a mi Naprendszerünkig is eljut, ahol a Föld bolygón lelnek menedékre.

Miután berendezkednek az új lakóhelyükön, alkalmazkodni kezdenek a helyi viszonyokhoz, és az Erő segítségével újabb és újabb utakat nyitnak meg az elme erejének kiaknázásában.

Végül (vagy ők, vagy leszármazottaik) ismét elkezdik felkutatni az erőérzékeny lényeket a Földön, és jedi templomokat, vagy a helyi megnevezésükkel varázslóiskolákat alapítanak. Annak érdekében, hogy Palpatine elől minél inkább rejtve maradjanak, teljesen elrejtik képességeiket a nem-erőérzékeny emberek (muglik) elől, így gondoskodva a túlélésükről.


Ha volt már ilyen ötlet, akkor bocs, nem néztem utána. Az egész alapját az adta, hogy az előzménytrilógiában E.T. fajának képviselői is megjelentek a Szenátusban, tehát a mi Galaxisunk is elérhető odaátról.


2023. febr. 26. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Nem. Az a gond, hogy mi, a rajongók rühelljük az új trilógiát, ezért nem is nagyon jönne be.
2023. febr. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Engem érdekelne, én szeretem az új trilógiát (mármint azt, ami a "második" három rész volt előzményként), pedig rajongó vagyok. :) Én csak a mostani legújabbakat nem szeretem, és követni sem tudom már, és nem is akarom. Nekem az "igazi" Star Wars hat részből áll, de azokat nagyon szeretem.


Harry Pottert is szeretem, szóval érdekelne, de csak akkor, ha tényleg jól van megírva, és nem csak szexről, romantikáról szóló nyáladzás az egész valamilyen fandom köntösébe bújtatva alibiből.

2023. márc. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

#1 A magad nevében beszélj! Én pl. szeretem az előzménytrilógiát. A folytatástrilógia, meg a Solo az, amitől rosszul leszek.


Kérdező, nekem az lenne a kérdésem, hogy mi lenne az igazán eredeti ötlet ebben a történetben? Szerintem egy ilyen Star Wars - Harry Potter hibrid önmagában nem elég érdekes, kellene bele valami egyedi + is.

2023. márc. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
33%
Ezért írtam, hogy mi, rajongók! Mert vagytok ti az ilyen divatrajongók! Én már moziban láttam a Birodalmat itthon a 80-as években szóval ja... kicsit előtted járok.
2023. márc. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, hogy csak az a rajongó, aki ugyanazt gondolja, mint te? Elnézést, nem tudtam, hogy hülye vagy...
2023. márc. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!