Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Darren Shan Archibald Lox...

Darren Shan Archibald Lox könyve most akkor dedikált lesz vagy nem?

Figyelt kérdés

Amit 2 nappal ezelőtt tett ki Facebookra a Bookaholic hogy még elérhető korlátozott példányszámban DEDIKÁLTAN. Rákattintottam a linkre, meg is rendeltem, ki is fizettem, 5290 Ft-ért, de utána néztem, hogy ott van alatta, hogy érdekelhetnek még: Archibald Lox limitált kiadás 5890 dedikált stb.

Akkor jól gyanítom, hogy az én példányom nem lesz dedikált? Akkor miért így teszik ki Facebookra? Kicsit átverve érzem magam.



2023. ápr. 15. 13:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha tőlük rendelted (a kiadótól), akkor dedikált lesz.

Ha libritől, lírától stb, tehát máshonnan, akkor nem.


Amit láttál, az a limitált kiadás, ami tavaly nyáron órák alatt elfogyott: ebben lesz elvileg illusztráció, bónusz fejezet, és igen, eredetileg (tavaly) úgy volt, hogy csak a limitáltak lesznek dedikálva. Ezt terjesztették ki most az összes kiadótól rendelt kötetre, a normál kiadásra is, ennek a reklámját láttad.


Tehát ha tőlük rendelted, dedikált, de nem limitált kiadásod lesz, nem vagy átverve. :)

2023. ápr. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Tőlük rendeltem, közben olvastam a Facebookjukon, hogy mindenképp dedikált lesz, mert más is kérdezte. 😁
2023. ápr. 27. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!