Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Twilight rajongók! Csak én...

Twilight rajongók! Csak én vágyom egy olyan könyvre ami bemutatja mi lett volna ha Bella Jacobbal jön össze? Illetve miről szól majd az utolsó két könyv amit ebben a sorozatban ad ki?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 24. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
De Jacop nem map?
2023. ápr. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jacob
2023. ápr. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Írd át.
2023. ápr. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Engem jobban érdekelne a román ősvámpírok története és háborúja a Volturival. Vagy a Volturi eredettörténete. Vagy a vámpírok eredettörténete. Vagy hogy hol és hogyan alakult ki a vámpírmítosz, ha egyszer ennyire eltér a történetben vázolt igazi vámpíroktól.

Vagy igazából bármilyen sztori érdekesebb mint a főtörténet.

2023. ápr. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4. A vámpírmítoszt szerintem csakúgy, mint a valóságban az irodalom és aztán Hollywood formálta.

Pl. az, hogy a vámpírok elégnek a napfényben eleve egy hollywoodi ötlet és előtte, még Stoker Drakulájában sincs ilyen.

Drakula simán járkál a napfényen a regényben és valamelyik filmes adaptációban is.

2023. máj. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!