Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Rebecca Roanhorse miért...

Rebecca Roanhorse miért számít problematikus írónak?

Figyelt kérdés

Elvileg azt olvastam, hogy indián kultúrák kisajátítása miatt, mert hivatalosan nem tartozik egyik indián törzshöz sem és főleg a navahókat rosszul, tévesen szokta reprezentálni a könyveiben.

Az összes könyve ilyen? Ti szoktátok olvasni?



#fantasy #indián #navahó #problematikus #Rebecca Roanhorse #kultúra kisajítátás
2023. máj. 8. 11:33
 1/2 anonim ***** válasza:
76%

Mert tehetségtelen.


Kész időpocsékolás tőle bármit is olvasni.

2023. máj. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
79%

Ez csak az én véleményem.


Mindenki írjon, amiről akar. Undorodom attól a hozzáállástól, hogy csak nő írjon nőt, néger négert, stb.

Viszont mindig nevetnem kell azon, mikor a fagyi visszanyal és a nagyon PC írókat ugyan úgy széttépi a horda, mint mindenki mást. Pont ezt látom ennél a nőnél. Azt hitte, hogy ha bedobja ezt az indián dolgot, akkor majd szeretni fogják, és ő lesz az új üdvöske.

Egy darabig még akár működhet is.

De ez a mega-giga-szuper toleráns és elfogadó, szélsőséges közösség sosem elégszik meg semmivel. Nem elég indián, nem elég nő. Sőt, nem leszbikus, transzexuális vagy féllábú. Szedjük szét most őt is! :D


Azon meg külön nevetnem kell, hogy ő elvileg néger is. Jobb napjaimon még én is barnább vagyok, pedig nálam nagyobb szláv keverék a földön nincs kb. :D

2023. máj. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!