Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ha választanod kéne, hogy...

Ha választanod kéne, hogy ezen túl csak egyfajta irodalmi műfajt olvashatsz, mi lenne az?

Figyelt kérdés

2023. máj. 31. 04:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"...mai figyelemzavaros világunkban a regényolvasás sokaknak lehetetlen misszió."

Azt vedd figyelembe, azok válaszolnak erre a kérdésre, akik egyáltalán olvasnak bármit is. Akiknek nehézséget jelent az olvasás, nem fognak reagálni ilyen témákra. Talán még a GYIK-et sem olvassák. 🤔

Jómagam szintén a szórakoztatóirodalmat részesítem előnyben, főként a krimiket, sci-fit, fantasyt, ami egésznapos munka és agyalás után kikapcsol. Második helyen a tudomány, ismerterjesztés, majd a történelmi irodalom és sajtó áll. NatGeo magazint járatom, nejem a Nőklapját. Ő szintén a szórakoztatóirodalmat kedveli, krimiket, női írók kalandregényeit, olykor a romantikus regényeket. Kedvenc írója Fábián Janka, Agatha Christie. Utóbbit magam is szeretem. Az én kedvenc íróim: José Rodrigues dos Santos, Georges Simenon, Marion Chesney (M. C. Beaton), John ​Scalzi, Jonas Jonasson, Dan Simmons, J. R. R. Tolkien, Molnár Ferenc, Nemere István, Lőrincz L. László (főként a régebbi könyvei, mielőtt futószalag munkára kapcsolt)

2023. jún. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Nagy dilemma. Mert igazából a regény alap, de a versekről nehéz lemondani.
2023. júl. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

12:


A verset meg lehet tanulni, úgy is magaddal viheted őket. Fejben.

2023. júl. 19. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!