Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik a kedvenc Leslie L....

Melyik a kedvenc Leslie L. Lawrence könyvetek?

Figyelt kérdés

Pár mondatban leírnátok, hogy miért? és hogy hány évesen olvastátok (először)?

Köszi!


2010. okt. 11. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Csöd. 13 évesen olvastam és nagyon tetszett. Sokat meg lehet tudni belőle a tibeti kultúráról és nagyon leleményes a főszereplő és a főgonosz is. Egyszerűen izgalmas és érdekes.
2010. okt. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
csak ezt olvastad tőle? sok tibeti kultúráról szóló könyvet írt még, és abban is nagyon leleményesek a szereplők.
2010. okt. 11. 19:49
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én 13 évesen olvastam először Lőrincz L. Lászlót. A kő fiai volt az első. Azóta rengeteg könyvet olvastam tőle, egy-két kivétellel az összes könyvét. Nincs kedvencem, mindegyik könyve tetszett. A tibeti kulturáról szólók, a kalandregényei, a krimik, a schi-fik. Egyszerűen szeretem a stílusát, ennyi. :) 24/L
2010. okt. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A tibetes könyveitől megcsömörlöttem a harmadik után. eléggé egy kaptafára készültek. Ami leginkább bejön, az egy korai, még magyar nevével szignózott műve: A hosszú szafári. Köze sincs igazából a mostani műveihez, de érdekes és határozottan elgondolkodtató tud lenni.
2010. okt. 15. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Csak egy ici-pici kiigazítás az utolsó valászolónak. :) Az írónak a mai napig jelennek meg Lőrincz L. László néven könyvei. Nem időben határolódnak el egymástól, hogy Lőrincz L. László a régi könyvei, Leslie L. Lawrence az újak, hanem a műfajuk más. Lőrincz L. László néven írja a fantasztikus regényeket, sci-fiket. Leslie L. Lawrence néven a tibeti és a kalandregényeket. A hosszú szafári fantasztikus regény régi, az igaz, de még mindig ír ilyeneket, tavaly is jelent meg sci-fije. Bocsi, nem kukacoskodni akartam, inkább csak ajánlani, ha tetszett A hosszú szafári, akkori olvass Lőrincz L. László könyveket, azok hasonlóak, azok a sci-fik.

Amúgy második voltam. :)

2010. okt. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kösz! :) Én az alapján tettem így különbséget, hogy ami Lőrincz L. László néven futott és megvan itthon, az baromi régi, az újabbak mind Leslie L. Lawrance-ként vannak szignózva. Én meg nem vagyok otthon a témában, főleg apám olvassa őket, nem én. :)
2010. okt. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
az első könyvem a lófejű démon volt azóta gyüjtöm a könyveit amióta ezt olvastam 13 évesen azóta ő a kedvenc íróm
2011. máj. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nekem azt hiszem a Vérfarkas éjszakája volt az első, azóta az összes Leslie L. Lawrence néven írt könyvét elolvastam többször is, A gyűlölet fája a kedvencem.

Lőrinc L. Lászlós is van pár itthon, azok közül a "Kicsik-es" sorozat tetszett, Az éjszaka doktora viszont egyáltalán nem... az csak egy lány életét írta le, nem sok miszikum volt benne, nem volt elgondolkodtató... A neandervölgyi emberekről szóló könyveit is olvastam, azok is tetszettek.


22 lány

2011. máj. 1. 15:35
 9/9 anonim válasza:

Miranda koporsója :)


14 lány

2012. aug. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!