Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ezek a könyvek közül melyiket...

Ezek a könyvek közül melyiket olvastátok, melyiket érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Az alábbi könyveknek tetszett a leírása:

1. Collen Hoover: It ends with us

2. Nicholas Sparks: Igaz hittel

3. Nicholas Sparks: Tűzlovag

4. Nicholas Sparks: Első látásra

5. Nicholas Sparks: Őrangyal

6. Danielle Steel: Számjáték

7. Delia Owens: Ahol a folyami rákok énekelnek

8. Paula Haekins: A víz mélyén

9. Jasper Dewitt: A beteg

10. C. M. Ewan: Az interjú

11. Harlan Coben: Örökre eltűnt

12. Valérie Perrin: Másodvirágzás

13. Zajácz Zoltán: Gyilkos Balaton

14. Sophie Jackson: Egy őrült pillanat

15. Collen Hoover: Minden tökéletesed

16. Jane Corry: A férjem felesége

17. Jane Corry: A halott ex



Ezeken kívül akármilyen javaslatra kíváncsi vagyok. A bookline top listákán találtam régebb és most ezeket a könyveket, de akármilyen jó könyvet elolvasnek.


25L - ha számít



2023. jún. 18. 23:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyiket sem olvastam – és nem is fogom soha. Így nekem ingyen sem kellene egyik sem.(Owens: a hatalmas reklám miatt nagyon picit beleolvastam, és iszonyatosan gyenge; most egy kicsit belenézegettem a többibe: nem én vagyok a célközönség.)


Viszont itt most Rólad van szó: olvass kritikákat (van millió), a neten vannak elérhető könyvrészletek (és, izé, könyvek is), könyvtárba is elugorhatsz vásárlás előtt, olvasó ismerőseid körében is érdeklődj.


Ha van rá pénzed, vedd meg mindegyiket, amelyik érdekel.

2023. jún. 19. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

Ha szereted a műfajukat, vagy az írót akkor nyugodtan. Jó lehet ezek közül bármelyik. De én tőlem távol állnak a fentiek, így nyilatkozni nem tudok róluk igazán. Ám sokan szeretik, jó kikapcsolódásnak tartják.


Amit én olvastam és szerettem:


Dennis Lehane: Viharsziget

Jordi Llobregat: Vesalius ​titka

Andy Weir: A ​marsi

John Scalzi: Bezárt ​elmék

Michael J. Sullivan: Trónbitorlók

Joe Abercrombie: Half ​a King – Az uralkodó

Gail Carson Levine: Elátkozott ​Ella

2023. jún. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyet tuti ne vegyél meg az a Jasper Dewitt: a beteg. Nagyon bánom,hogy megvettem egyik legrosszabb könyv a polcomon. Ha nagyon elakarod olvasni könyvtárból vedd ki szerintem.
2023. jún. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Colleen Hoovernek szerintem több könyve is van, ami nagyon jó. Bár nekem az It ends with us nem a kedvencem (nem tetszett a vége), de attól még megérte elolvasni. Az írónőtől a kedvenceim: Verity, Minden tökéletesed, Regretting You, November 9, Too late.
2023. júl. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem az összes könyv közül amit írtál csak az it ends with us tetszett az egy jó könyv véleményem szerint
2023. júl. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
érdemes lenne a moly.hu-n megnézned ezeket, ott leírja, aki akarja ,hogy hogy értékeli egyiket - másikat.
2023. aug. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!