Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Véleményeznétek az egyik...

Véleményeznétek az egyik Wattpados írásomat? (nem elkészült mű, egyenlőre csak az első fejezet van kint)

Figyelt kérdés
[link]
2023. jún. 29. 00:35
 1/4 anonim válasza:
100%
Szerintem jól írsz, gördülékeny és élvezetes a stílusod, tetszik.
2023. jún. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hat erre csak egyet tudok mondni.azt,hogy waooo szuepr 👌👌👌🙂🙂
2023. jún. 29. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az mindenképp tetszik, hogy olyan a témaválasztásod, ami a magyar Wattpadon ritka. Így neveld a sárkányodat fanficből nincs sok, szerintem én még kifejezettem Race to the Edge fanfictiont nem is olvastam magyar nyelven, szóval mint rajongó, már csak ebből adódóan követni fogom az írásodat. Azt látom, hogy törekszel a formai szabályok betartására, a helyesírás szerintem rendben van, szóismétléseket kerülöd, a leírások rendben vannak.

Az elrendezett házasságos alapkoncepciótól kicsit tartok, hogy elvisz valami klisés irányba, de nyilván ennyiből nem tudom megítélni, hogy ez egy reális veszély-e. Nem tudhatom ennyiből, hogy van-e valami váratlan ötleted, ami pont szakít a legnagyobb szerelmi történetes klisékkel, vagy követi őket. Ennyiből azt látom, hogy vagy kifejezetten igényes formában megvalósított klisé lesz, vagy valami meglepő, de ez rajtad múlik, ezt nem tudom megjósolni.

2023. jún. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Látni akarom a könyvespolcomon! 🤓
2023. jún. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!