Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Honnan tudnám letölteni Jay...

Honnan tudnám letölteni Jay Asher - Tizenhárom okom volt című könyvét? Ha olvastad, akkor, hogy tetszett?

Figyelt kérdés

Ingyen, és magyarul...

Sok helyen kerestem már, de sehol se találtam Esetleg olvasta vki? Saját véleményt is írhatnátok róla, hogy egyáltalán érdemes e elolvasni...

Köszönöm


2010. okt. 13. 15:08
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Szia!

Én olvastam és hát jó könyv nagyon is csak hát ha 16 éven aluli vagy ne nagyon kezdjél bele,mert olyan tartalma van amit lehet,hogy egy fiatalabb lány nem képes feldolgozni.

Azt sajnos nem tudom,hogy honnan lehet leölteni.Én megvettem.

De komolyan nem azt mondom,hogy ne olvasd el csak hát elég szörnyű a sztori és hát még énis többször elsírtam magam.De én csak ajánlani tudom:)

2010. okt. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Azért méltathatnál válaszólni!nem gondolod,hogy nem szép dolog még meg sem köszönöd?

Ezt nevezik bunkóságnak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. okt. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Na mivan???
2010. okt. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Istenem... és még én vagyok bunkó...

Először is, attól, hogy te neked nincs életed, másoknak igen is van! Nem a neten lógok egész nap... a gépem szar és szerdánként tudok infóórán nethez jutni! Bocsáss meg, ha nem köszöntem meg a válaszod, de nem gondoltam, hogy annyira fontos neked, hogy tök idegen emberek "elismerését" megkapd. Ezt hívják szánalmasnak...

És ha annyira nehezedre esik válaszolni, nem kötelező... én nem azért szoktam válaszolni, hogy mások megköszönjék!

Szóval, ha elfogadsz egy tanácsot: Menj el a barátaiddal, és velük töltsd a szabadidődet, ne pedig idegen emberekkel a neten... szinte látom, ahogy naponta többször megnézted a kérdést, hogy válaszoltam e már rá... nevetséges...

Jah és köszi!

2010. okt. 27. 15:09
 5/10 A kérdező kommentje:
Na mivan??? .....
2010. okt. 27. 15:10
 6/10 anonim ***** válasza:
15%

Szia!bocs de nem én voltam...vagyis nem én írtam.(az a lényeg,hogy most meg azért néztem meg a kérdést mert kíváncsi lennék más véleményére és láttam,hogy válaszóltak..nem is tudom ,hogy miért gondoltad de mindegy) nem tudnák lesüllyedni erre a szintre nem vagyok már kisgyerek,hogy ezen bosszankodjak.

csak azt nem értem,hogy miért adsz az ilyenek véleményére..direkt csinálják.:(

2010. okt. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
15%
Előző válaszoló: És letudtad tölteni valahonnan vagy megvetted a könyvet??:)
2010. okt. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
halii! ha valakinek meg van nekem is átküldené? nagyon megköszönném;) pankuszsz@citromail.hu
2010. nov. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
75%
2011. márc. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem megvan, ha kell irj privit :)
2011. ápr. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!