Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olvastam Leiner Laurától a 40...

Olvastam Leiner Laurától a 40 nyári napot online, és 1 hete letörölték, mikor már csak 2 fejezet volt hátra, vagyis az utolsó 2 nap a 40-ből. Valaki leírná, mi a vége? Mi lesz Zoéval és Szakóval? Van még valami fordulat az uccsó 2 fejezetben?

Figyelt kérdés
2023. júl. 7. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Érdekes...

Én úgy tudtam, hogy nem jelentettek meg ebook formátumban...


Amúgy bemsz egy könyves boltba és elolvasod. Senki se fog érte szólni.

2023. júl. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

Privátban küldtem egy rakat könyvletöltős oldalt. Vedd sorra őket.

Vagy ha nem kapod, akkor igény szerint megnézhetem még nCore-on és a hasonló oldalakon is.

2023. júl. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Na. Az előző privátomnál az utolsó mega.nz-s linken (amelyiknél megjegyeztem, hogy saját gyűjtemény) az Egyéb - tini-new-adult mappában megtalálod.

Sajnos pdf, de 2 fejezetig ki lehet bírni.

2023. júl. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, most fogok nekiállni hogy befejezzem a könyvet. A privát üzeneted egy kincs!!! :)
2023. júl. 9. 19:43
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Legalább az ilyen 2 hónapja megjelent könyveket ne a netről nyúljátok már... Főleg, h magyar szerző, azért valószínűleg nem milliárdokat keres ő se. Nagyon sok munka megírni még egy rövid, kortárs ifjúsági vagy new adult regényt is, legalább fél vagy egy év. Most néztem, nálunk már a megyei könyvtárban is megvan, lehet, hogy nálatok is, és a kölcsönzés után legalább valamennyi jogdíjat kap a szerző.
2023. júl. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ötös amúgy igazad van, de nem Magyarországon élek és nem vet most fel a pénz, de 1 év múova ilyenkor már minden könyvemet meg fogom vásárolni e-book formájában. Akkor majd "jóvá teszem", pl. Leiner Laura ha nem is összes, de sok könyvét újra fogom olvasni, és akkor majd tuti megveszem. Van, ami így is meg van véve tőle, 5-6 kötet. Ha lesz normálisan pénzen, nem szarakodik többé, megveszem amit olvasok, e-önyvben nem is drága, és jobban szeretem, mint a papír alapút.
2023. júl. 10. 22:07
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#5


Ahhoz kellene egy magyar könyvtár is. Vagy legalább egy könyvtár elérhető távolságon belül.


Nekem amúgy kicsit pont bosszú a könyvmegosztás a magyarországi oldalak felé, mert egyszerűen lehetetlen rendelni róluk Romániába, pedig a Szukitsznál pl kétszer is belelovagoltam magam a témába, mikor valami akció volt az oldalon. (S ilyenkor 10+ könyvre gondolok)

Mikor kirándulni voltunk nálatok vagy TDK-ra mentünk, stb, az osztálytársaim/szaktársaim mindig mentek shoppingolni, piálni, állatkertbe, stb, én meg módszeresen vettem sorra a könyvesboltokat, futva egyikből a másikba, hogy legyen elég időm válogatni.

Ennyi legyen elég.

Marosvásárhelyen vagyok egyetemista, itt is kifosztottam már minden könyvesbolt s antikvárium magyar sarkát, de összesen nem láttam még itthon annyi magyar könyvet, mint ami nálatok csak a debreceni nagy Libriben van. Változatosságról nem is beszélve.

2023. júl. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igazatok van, a külföldön élőkre nem gondoltam. De ez Google Play-en is fenn van (azt megértem, ha olyat szereztek be illegálisan, ami ott nincs).
2023. júl. 12. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!