Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hasznosak azok a könyvek,...

Hasznosak azok a könyvek, melyek az éles látás visszaszerzését segítő gyakorlatokat tartalmaznak?

Figyelt kérdés

egyik barátnőm akar ilyet venni,mert ő hisz benne,h.hatásos lehet..de én szkeptikus vagyok..lehet ebben valami?csinált már valaki ilyen gyakorlatokat?ha igen, melyik könyvet ajánlanátok?


ilyesvalamire gondolok:

[link]


2008. dec. 31. 10:00
 1/5 A kérdező kommentje:

utólag találtam egy ugyanilyen kérdést,de azért más véleményekre is kiváncsi lennék..:-)


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__szemproblemak__88611..

2008. dec. 31. 10:04
 2/5 anonim ***** válasza:

A szemizmokat megtornáztatja, így megállíthatja a látás romlását, de vissza már nem fordítható a károsodás.

Esetleg lézerrel, de azzal is valószínüleg visszaromlik.

A környezeti hatás meg a nap 24 órájában gyengíti az izmokat.

2009. jan. 3. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ismerősömnek segítettek, ő már nem szemüveges. Bár nem tudom eredetileg mi volt a problémája.
2009. jan. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha ő hisz benne, akkor neki hasznos lesz. Ez így működik.
2009. jan. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

IGEN, ezek a könyvek hasznosak, de csak annak, aki napi rendszerességgel végzi is a gyakorlatokat. A könyv elolvasása NEM ELÉG!

Saját tapasztalatból beszélek. Három ilyen könyvet olvastam az elmúlt 10 évben (miközben rendszeresen hordtam kontaktlencsét, utoljára már -2 dioptriásat).

Egy éve elegem lett az egészből, kiszedtem a lencsét a szememből és vettem egy raszteres szemüveget, gondoltam az magában elég lesz. Napi 1 órát hordom azóta is. A látásom sokat javult, a fejfájásaim és szemégés szinte eltűntek, de mintha megakadt volna a javulás. Ezután letöltöttem egy angol nyelvű e-bookot az Internetről három hete, és az elmúlt három hétben többet javult a látásom mint az elmúlt egy évben! Napi 30-50 percet szánok rá. NEm kell megijedni, nem egyszerre, 1-2-3-5 percekből is gyorsan összeadódik. A legfontosabb egyébként a szem pihentetése. Mindenkinek sok sikert!!

2009. jan. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!