Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Várható, hogy George R. R....

Várható, hogy George R. R. Martin folytatást ír a Lázálomhoz?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszett a könyv és érdekelne, hogy a jövőben folytatná-e a sztorit?

Joshua tényleg a vámpírok megmentőjévé tud válni vagy teljesen elbukott benne?



2023. júl. 24. 11:03
A kérdező szavazást indított:
lesz folytatás a Lázálomhoz
nem tudom
4 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
62%

nem.

a lázálom egy 1982-es könyv, ha az elmult 41 évben nem írt hozzá folytatást, akkor már valószínüleg nem is fog.

mellesleg az szerintem egy kerek sztori, nem kiált folytatásért bár már elég rég olvastam.

2023. júl. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Stephen King is 40 év után írt folytatást A ragyogáshoz.
2023. júl. 24. 11:14
 3/4 A kérdező kommentje:
Amúgy meg a folytatásnak a lényege nem a kerek sztori, hanem az, hogy újra együtt lehessünk a karakterekkel, akár egy új történetben.
2023. júl. 24. 11:16
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Stephen King is 40 év után írt folytatást A ragyogáshoz.

igaz, de más karakter a két író

martin jelenleg is egy befejezetlen könyvsorozatán dolgozik (tűz és jég dala), és mostanság javarészt csak ehhez a brandhez tartozó köteteket ad ki.


Amúgy meg a folytatásnak a lényege nem a kerek sztori, hanem az, hogy újra együtt lehessünk a karakterekkel, akár egy új történetben.

juj ez nagyon nem igaz

az ilyen beleerőltetett folytatások ritkán hozzák a megszokott szintet, bár ha valaki akkor martin tudna jól folytatni egy lezárt sztorit is.

2023. júl. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!