Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Lett véve online egy e-book...

Lett véve online egy e-book egy ismert könyváruház webshopjából. Ez az első e-bookom. Minden e-bookban benne van minden egyes fejezet elején és végén az a szöveg, hogy "kereskedelmi forgalomba nem kerülhet"?!

Figyelt kérdés

Vagy ennek a könyvnek nem lett volna szabad kereskedelmi forgalomba kerülnie e-book formában?


Akinek van e-bookja, kérem, írja meg, hogy ez a szöveg szokásos-e az e-bookokban?


Másik kérdés ugyanezzel a mondattal kapcsolatban. Felolvasáskor hogyan lehetne megoldani azt, hogy azt a mondatot ne olvassa fel mindig?



2023. aug. 3. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:
58%

Ha például EU-s pénzből jött létre.


Nem.


Kitörlöd.

2023. aug. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%

Az általában akkor van, ha nem simán boltba szánták. Nekem pl van olyan antikvárium könyvem, amit kifejezetten valami olvasó közösségnek szerkesztettek és nyomtattak (egy novelláskötet).


E-book-ban még nem láttam, pedig többszáz van nekem.


Milyen formátumban van? S milyen formátumban kell legyen a felolvasáshoz? A Word-nak pl van egy szép kis Csere funkciója, amivel 4 kattintásból ki tudod cserélni az összeset szóközre.

Neten van epub to docx konverter s minden

2023. aug. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1. Jó. Köszi.

#2. Nagyon köszönöm a részletes válaszodat!

Sikerült úgy megcsinálni.

413 helyen volt benne az a mondat!

2023. aug. 3. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!