Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Leiner Laura vagy Kollár...

Leiner Laura vagy Kollár Betti A jobb író?

Figyelt kérdés
2023. szept. 22. 12:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
LL.
2023. szept. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Leiner laura!
2023. okt. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%
Leiner Laura.Kollár Betti is nagyon jó, és hasonló stílusú, de Leiner Laura sokkal tapasztaltabb, régebb óta ír
2023. nov. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Én Kollár Bettitől még nem olvastam de én mindig Leiner Laura fan maradok.😁😁😁😁
febr. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én is. Ő a legfantasztikusabb írónő a világon
febr. 23. 16:42
 6/11 anonim ***** válasza:

Mindkettő klisés és jellegtelen.


#5 hát szomorú ha így gondolod, hány éves vagy, milyen más írókat ismersz még, hogy LL a csúcs?

ápr. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Elég sokan LL fanok (én is) és lehet, hogy neked, 6-os, nem tetszenek a könyvei, de azért el kell ismerned, hogy vagy több ezer ember hülye, aki elment a dedikálásaira, és 5 órát állt a sorban, mert annyira szereti, vagy tényleg jó író...
ápr. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7 a jó író mem itt kezdődik. Attól, hogy valami népszerű az nem egyenlő a jóval. Semmi egyedi nincs benne, nem igényes a nyelvezete, klisé, klisére halmozva. Nincsennek kidolgozott karakterek, a regényei egy kaptafára mennek. Szerinted mitől jó író?
ápr. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Oké, alapvetően tiniregényeket ír, de azért vannak fiatal felnőtteknek való könyvei is bőven, azok azért komolyabb hangvételűek. Nem hinném, hogy klisések lennének a könyvei, és ha ennyire nem szereted, akkor nem hinném, hogy az összes könyvét elolvastad volna, anélkül pedig nem tudsz véleményt alkotni.
ápr. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 azt kérdeztem miért jó. Erre nem tudsz válaszolni ezek szerint? Amúgy több könyvét olvastam, felnőtteknek szólót is, pont azért, mert érdekelt miért tetszik olyan sok embernek.
ápr. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!