Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik, melyek a kedvenc...

Melyik, melyek a kedvenc könyveitek?

Figyelt kérdés
2009. jan. 3. 14:33
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
82%

Meg Cabot összes könyve

Kifejezetten a Neveletlen hercegnő teljes könyvsorozatát imádom!!!!!

2009. jan. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
100%
clive barker és stephen king könyvek!clive barker-től a korbács a kedvencem,stephen king-től pedig a boszorkány lány!!
2009. jan. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
100%

Jó látni, hogy még vannak emberek, kik szoktak OLVASNI.

Személyes kedvencem

Coelho-tól Az alkímista, Az ördög és a Prym kisasszeony

és Csernus Imre: A NŐ c. könyve.

2009. jan. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

-Müller Péter: Varázskő (ezt mindig elővehetem ha pedig sz*rul vagyok akkor kifejezetten erőt ad)


-Szabó Magda: Abigél


-Orwell: Állatfarm


-Dosztojevszkij: Bűn és bűnhődés (bár rajtam kívül mindenki utálta a suliban)


Merle: Mesterségem a halál (na ez durva)

Nagyjából ennyi jutott eszembe :)

2009. ápr. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
100%
Szia! Ha romantikusra, kicsit misztikusra vágyok akkor S. Meyer Alkonyat Saga. Ha nevetni könnycsordulással járó nevetőgörcsöt szeretnék, akkor mindenképpenVavyan Fable könyvet veszek elő...Pl. Mesemarathon vagy a Szennyből az angyalt. Ha filozofikus hangulatba vagyok, és éppen meg akarom értenia világ működését, akkor Paolo Coelho : Az alkimista vagy Márai Sándor: Füveskönyvét lapozom fel. Amikor pedig egy kis szakmai jellegű könyvet akarok olvasni, akkor mindig John Grisham könyvet olvasok, pl: Keserű pirula. Ha ezeket még nem olvastad, akkor mindenképpen csak ajánlani tudom mindet:D
2009. máj. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
arthur golden: egy gésa emlékiratai
2010. márc. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
ehh.. senki nem olvas Leslie L. Lawrence-t vagy Darren Shan-t? pedig ők a legjobbak :D
2010. szept. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Nekem jó sok van.Itt vannak a személyes kedvenceim,indokkal.

-Gyűrűk Ura:Eezen könyvön sírtam.Szövevényes a cselekménye,jók a jellem ábrázolások,és sokkal emberibb minden szereplő,mint bármelyik hasonló műfajú könyevben.És a mit faramir mondott ,az nagyon szép volt <3

-Végtelen történet:Másik kedvenc fantasym.Imádom.kegyetlenül szép történet egy kissfiúról.

-Árvácska:Szomorú könyv.de szép.Alapmű.

-Az alkimista:sírtam rajta.nagyon jó volt.És ráadásul ajánlott olvasmán y 7.osztályban:)

-A kis herceg:ezen nincs mit magyaráznom.

-Micimackó:Tudom,egy kicsit cink,hogy nagyon szeretm,de tényleg.Amúgy nem feltétlenül gyerekeknek való.Olyan filozófiai dolgok vannak benne,amiket egy 5 éves nem érthet meg(csak a Disney féle,cuki,de lebutított mesében...)

-Búcsú a fegyverektől:Igaz,hogy szomorú a vége,de olyan romantikus...Kész töri óra mindenkinek.

-Tamás bátya kunyhója:Másik zseniális történelmi regény.Szépen van megfolgalmazva,és jól mutatja be az akkori emberek társadalmi különbségeit.A vége nagyon megrázott.5.es voltam ,mikor kiolvastam.

-Jó reggelt ,Búbánat!:Egy hozzám hasonló francia kamasznak ez alapmű.az egyik legjobb kamaszkönyv.

-Candide:iszonyatosan nehéz olvasmány,de az alapműveltség része.Nagyon-nagyon tetszett.:)

2013. máj. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Stephen King összes
máj. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Robin Cook ~ Kóma


Charlotte Bronte e Jane Eyre

máj. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!