Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a cime/szerzoje annak a...

Mi a cime/szerzoje annak a tini konyvsorozatnak, amiben van egy beszelo varangy/beka aki tiarat hord, csipszet eszik es szivarozik es kodolt uzeneteket kell benne megfejteni?

Figyelt kérdés

Hirtelen elojott egy emlek egy konyvsorozatrol, amit olyan 2005-2010 korul kolcsonoztem ki a konyvtarbol. A konyv harom lanyrol szolt, akik szomszedok voltak es baratnok. A hazaik kozott zsinoron es egy csoben kuldozgettek egymasnak kodnyelvekkel irt leveleket. Minden konyvben mas fele kod rendszer alapjan kommunikaltak, es par fejezetenkent voltak levelek.

A lanyok varosaban mindig valami termeszetfeletti problema jelent meg, amit a konyv folyaman probalkoztak megoldani.

A lanyoknak egy nagy beszelo varangy/beka segitett, aki valami helyi epulet pincejeben lakott. Ha jol emlekszem mindig csipszet vittek neki, es tiarat hordott/szivarozott. Azt hiszem talan Alexanak hivtak a varangyot.

Valaki emlekszik ezekre a konyvekre? Probaltam oket magyarul, angolul es nemetul is keresni kulcsszavakkal a google-n, de semmi nem jon fel. Kezdek belebetegedni. >.<


Elore is koszi.



#tinikonyvek #beszelovarangy #alexaavarangy #regikonyv
jan. 28. 02:32
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Imádtam ezeket a könyveket :D

Mindig a Fiúk kizarva könyvek mellett voltak a könyvtárban, így bár a cím nem ugrott be, szerencsère ugyanaz volt az író.

jan. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ur isten! Koszonom szepen! Most mar emlekszem, hogy a fiuk kizarva konyveket is olvastam!!! :D Orok halam.
jan. 28. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!