Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen ez a tartalom? Elolvasn...

Milyen ez a tartalom? Elolvasnál egy ilyen könyvet? Fülszövegnek elmenne?

Figyelt kérdés

Hannah egy hibrid, aki kis korában elvesztette az édesanyját. Világában két nép uralkodik: vadászok és hibridek. A cél minden lakónak ugyanaz, túlélni. Egyre kevesebb hibrid él évek óta. A vadászok többségben vannak.


Hannah megfogadta, bármit megtesz az életben maradásért. A sors viszont más utat szánt neki. Egy ismeretlen utat kell végig járnia miközben minden vadász őt akarja.



Építő jellegű kritikákat kérek.



febr. 12. 23:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami Horizon spin-off?
febr. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1# Nem. Mi az a Horizon?
febr. 12. 23:47
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A téma egyáltalán nem érdekel, de ez nem probléma, nem én vagyok a célközönség.

Viszont a csak tőmondatokból álló ismertető annyira amatőr íróra utal, hogy akkor sem olvasnám el a könyvet, ha érdekelne a tartalma.

febr. 13. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Milyen hibrid?

Vámpírnaplók fanfiction?

febr. 13. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

2# Tudtam, hogy nem este kéne megírnom kapkodva. Akkor teszek még egy próbálkozást, kösz az információt.

3# Ezt már legalább tudom, hogy mi. De nem szokásom fanfictiont írni, szóval több ember ne írjon ehhez hasonló ötleteket. Ez a téma magamtól jött.

febr. 13. 12:39
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Borzasztóan sablonos és klisés az egész alapcselekmény. Tipikus éhezőviadala vagy bármilyen más battleroyal és társai. Semmi egyedi nincs benne. Szokásos az egész. Ha ebben a témában akarsz írni, akkor csavarj rajta és legyen a vadász, a gazdag, a gonosz...stb a főszereplő és őt mutatod be, hogy öli az ártatlanokat, a szegényeket, és miknek kell megfelelnie a vezetőségnek továbbá...stb.
febr. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
6# Hát egyre több olyan könyv van, amiben a gonosz a főszereplő. Tudom, mert főként olyanokat olvasok. De igazából a probléma onnan ered, hogy a főszereplő és mellék szereplők személyiségét, háttér történetét, fejlődését dolgoztam ki. Meg a világ felépítésével foglalkoztam, de a cselekményről még csak halvány gondolataim vannak. És ezért írok először tartalmat, hogy melyik labdába rúgás lesz a megfelelő. Ahhoz viszont ragaszkodom, hogy a főszereplő ugyanaz marad. Meg természetesen ezzel együtt jár, hogy a negatív főszereplő (főgonosz) is marad. És már egy pár ötlet ment is a kukába...
febr. 13. 18:15
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogyha a háttérsztorin agyalsz, meg a világépítésen, hogy hiába király a világ, és a szereplők története, hogyha maga a cselekmény nem köt le engem, mint olvasó.


Ez tipikus tiniregény, ráadásul persze, hogy mindenki őt akarja. Miért? Mit tud, mit rejteget, amiért pont ő kell nekik és nem a szomszédban lakó Ria?

febr. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
febr. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

8# Igen, tudom. Főleg, hogy eddig szinte mindenki hasonlót írt. Persze ettől még köszönöm, hogy leírtad a te véleményed.

A kérdésedre a választ pedig azért nem akarom beleírni (bár gondoltam rá), mert azzal hatalmas spoilert ejtenék. Nem lenne annyira izgalmas a történet.

9# Nekem is jobban tetszik ez a verzió, de még mindig nem az igazi. Szóval még próbálkozok.

febr. 14. 12:50
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!