Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » 40 év körüli férfiként ciki,...

40 év körüli férfiként ciki, ha valaki szeret képregényt olvasni?

Figyelt kérdés
Gyűjtöm a marvel képregényeket, abból is a Venomot. Engem kikapcsol, jobb mintha a tv-t bámulnám szerintem.

febr. 28. 18:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
febr. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
ciki vagy sem, nem érdekel :D javaslom téged se érdekeljen! igyekszem minél többet olvasni, képregényt is, mert kikapcsol. üdv, egy 40-es férfi!
febr. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Már miért lenne ciki?
febr. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én néha veszek egy Asterixet, Lucky Luke-ot. Elolvasom, aztán odaajándékozom egy rokon gyereknek. De lehet, majd mind megszerzem angolul és azokat meg is tartom.

Fiatal koromban ugyanis nem tudtam elolvasni mindent, mert nem lehetett mindet megszerezni.


50f

febr. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Ha amúgy azért van életed, akkor bátran. Ha viszont csak ezeken belül élsz, az kevésbé tesz neked jót. Az sem ciki, hanem inkább téged tart egy vakvágányon.
febr. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.Nem csak ezeken keresztül élek, bár mostanság visszafogott az életem, de a vakvágányt igyekszem elkerüni.
febr. 29. 16:53
 7/11 anonim ***** válasza:
31%
Van igényes sci-fi, 40-es fejjel olvashatnál azt is. (nem bántás, csak javaslat)
febr. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Olvasni soha nem ciki. Teljesen mindegy hogy mit. Az olvasás szórakozás- hobbi, és az a lényeg, hogy élvezd.

Inkább az a ciki mikor valaki nem képes találni valamit ami érdekli és lefoglalja, csak panaszkodik, hogy unatkozik.

Én pl imádom a könyveket, 13 éves korom óta minden nap olvasok szórakozásból, és igaz, leginkább regényeket/ novellásköteteket szoktam, de azért akadt már képregény is a kezembe:) Nincs vele semmi baj.

38/ N

márc. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igem, hobbinak tekintem, élvezetes. Jó hogy más is így gondolja.
márc. 2. 09:42
 10/11 Györffykee ***** válasza:
100%
Dehogy ciki. Szerintem ez egy menő hobbi. Én is szoktam képregényeket olvasni, és szerintem jobb mint a sima könyvek/regények, szeretem hogyha képekkel vannak illusztrálva a dolgok. Bár most egyáltalán nem olvastam egy csomót mert nem volt időm de most újra elkezdtem. Bár én nem vagyok idő, de ezt tisztelem benned, hogy 40 évesen nem az agymosó tévét nézed. Nekem a képregényekben a kedvenc dolgaim azok a borítók, de főleg a retro borítók, valamiért rohadtul tetszenek.
márc. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!