Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanátok magyar önéletrajzi...

Ajánlanátok magyar önéletrajzi könyveket?

Figyelt kérdés

Főleg XX. században született (akár még ma is élő) közéletben tevékenykedő (lehetőség szerint nem kommunista) emberek életrajzi könyvei érdekelnének. Akár interjúkötet is. Ismert és kevésbé ismert emberek egyaránt.


A legjobban a kommunizmus időszakában Magyarországon élő és tevékenykedő, később esetleg politikai pályát választó, vagy a rendszerváltás után közéletileg jobban kibontakozó emberek kötete érdekelne. De ha a személy érdekes, nem ragaszkodom ehhez.


márc. 21. 23:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Tények és tanúk sorozatban nézz szét (főleg újabb kiadások között):

[link]

márc. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mostanában a legjobb amit olvastam az Karikó Katalin életrajzi könyve volt. Tudom, hogy nem egészen ilyet keresel, de tényleg nagyon jó, nem hiába volt toplitás könyv 3 hónapon át.
márc. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöknek.


#1: húha, lesz miből válogatni


#2: abszolút érdekel, utánajárok, köszi az ajánlást!

márc. 22. 17:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Mostanában jó pár öreg rockzenész könyvét olvastam: Presser Gábor, Schuster Lóránt, Pataky Attila, Laár András. Hátha ezek is érdekelnek.
márc. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!