Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Múltban játszódó képregényt...

Múltban játszódó képregényt keresek. Ismertek ilyet?

Figyelt kérdés
Olyan képregényt keresek ami a múltban játszódik (az ókortól a 20-as évekik bármelyik korban). De eddig nem találtam megfelelőt... Ismer esetleg valaki ilyen könyvet, egy fiatal lánynak kellene.

márc. 29. 13:15
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Oh, ez nagyon sajnálatos...
ápr. 6. 04:42
 12/22 A kérdező kommentje:
Akkor lehetőleg inkább magyarnyelvűeket írjatok!
ápr. 6. 04:44
 13/22 A kérdező kommentje:
Jaj, nem tudna valaki gyorsan segíteni? Nemsokára már meg kéne vennem a könyvet és még nincs megfelelő!!!
ápr. 9. 14:43
 14/22 A kérdező kommentje:
Sajnos nem segítettetek... Nem tudtam venni semmit
ápr. 24. 07:10
 15/22 anonim ***** válasza:
Többen is írtak példákat. Az, hogy te csesztél kiválasztani egyet, nem a mi hibánk.
ápr. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Nem gond hogy nem találtam megfelelő könyvet, szerencsére vettem egy másfélét. És nem "csesztem választani egyet" csak nem tudtam elég jót találni hiszen mind angol nyelven van.
ápr. 24. 18:55
 17/22 anonim ***** válasza:

De ne minket hibáztass, amiért te nem találtál képregényt. Mi ez az éretlen "hááát nem segítettetek"? De, segítettünk. Az, hogy neked nem tetszettek az opciók, egyéni szocprobléma.


És ha az angol nem jó, miért nem azzal kezdted? Nem lett volna ajánlva angol, ha nem mondod, hogy angol is jöhet.

ápr. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Jaj, kicsit túl drámázzátok ezt azt hiszem...
ápr. 28. 19:17
 19/22 anonim ***** válasza:
A drámázás a 13-14-es kommentben történt, ahogy azt én elnézem.
ápr. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Jól van bocsánat, mostmár teljesen mindegy az egész
ápr. 29. 14:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!