Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Muszáj elolvasnom előbb az...

Muszáj elolvasnom előbb az előzménykönyveket, vagy nekifoghatok ennek, mert nem függnek össze?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Stefan Ahnhem-től vásároltam meg a Mínusz 18 című könyvet már egy ideje. Most szeretnék nekifogni kiolvasni, de most látom a hátulján, hogy ez a harmadik kötet.(Fabian risk 3.)

Jobb lenne ismerni az első kettőt mielőtt ennek nekifognék?


Köszönöm válaszaitokat.



#krimi #spoiler #Fabian risk #Stefan ahnhem
ápr. 26. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a könyvet, de szerintem kezd el olvasni és kiderül. Ha vannak dolgok, ami utalásnak tűnik, nem érted, vagy úgy érzed, az egész történetet jobb lenne tudni egyben, akkor abbahagyod és elolvasod előtte az első 2 kötetet.
ápr. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Értem, rendben. Köszi a választ.

Azért ha valaki olvasta és konkrét választ tudna adni az jó lenne. Előre is köszönöm.

ápr. 27. 21:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Általában az ilyen krimisorozatok úgy néznek ki, hogy az aktuális nyomozás az aktuális kötetre terjed ki, úgyhogy mindegyik önállóan élvezhető és kerek történet.

Viszont az azonos főszereplők/nyomozók miatt mindig van egy "nagyobb", átívelő történet is, magánélet, a karakterek egymáshoz való viszonya, stb.


Szóval biztosan lesznek utalások a korábbi kötetekre, viszont nagyobbrészt magában is élvezhető a könyv. Olvasd nyugodtan.

ápr. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 sellolany ***** válasza:
Elég nagy rajongója vagyok, a határozott válaszom, hogy sorrendben olvasd!!!
ápr. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm a válaszaitokat, mindenkinek ment a plusz pont.

Akkor mégiscsak elolvasom az első kettőt előbb, az a tuti.

ápr. 30. 00:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!