Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » MI AZ amitől egy könyv világsi...

MI AZ amitől egy könyv világsiker lesz?

Figyelt kérdés

A történetétől?A benne lévő fordulatoktól?Az általa megjelenített emberi értékektől?

Mitől lesz világsiker egy könyv?

Akár klasszikus,akár ifjúsági,akár mesetörténet (Harry Potter)


2010. okt. 31. 12:45
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%

Na igen, itt van pl.: Jane Austen. Hiszen semmi, "különlegesség" nincs a könyveiben, még is világsikerűek.

Én őszintén bevallom nem tudom a választ a kérdésedre xD, de engem is nagyon érdekelne hogy "miért?". :)

2010. nov. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A kérdésedben a világsiker volt, innen gondoltam, hogy az újabb megjelenésekre (az elmúlt tíz év pölö) gondolsz. Ezen túl én sem tudom. De a nyelvezet még mindig valami. Csak már én nem tudom magam kifejezni. De van az még, hogy tudj együttérezni a főszereplővel. Nekem például ezért tetszett olyan nagyon a Jane Eyre. Mert bele tudtam magam élni a helyzetébe.
2010. nov. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Megpróbálom gyorsan összefoglalni, mert elkések a munkából. Manapság a könyvgyártás egyszerű és minden nyomda kiadósat játszik. Vannak ők meg a régi kiadók. Ők a szerzőre terhelik a kockázatot és lenyúlják a hasznot, a régi kiadók pedig csak a jól bevált szerzők műveit várják pl.: Lőrinc L. László, akiknél nem kell reklámozni. Itt a lényeg a reklámozásban. Ez a gusztustalan tukmálás, amit mindenhol látunk, ez tesz eladhatóvá egy könyvet. A piac telített és, ha valaki ráveszi manapság magát az olvasásra miért is XY könyvét venné meg, ha a mindenhol azt hallja, hogy így a vámpíros cucc meg úgy.
2010. nov. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

hát szerintem egy könyvnek igalmasnak kell lennie-mert ha nem az senki nem olvassa

az a jó ha van benne szerelem,harc,és olyan dolgok amik nem történketnek meg pl varázslat,szörnyek,hallhatatlanság

így lesz világsiker ,hiszen minden benne van ami egy embernek megtetszhet

2010. nov. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!