Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Benéznétek hozzám azután is,...

Benéznétek hozzám azután is, hogy elolvastátok ezt az adatlapot, s készen lenne a regény? (:

Figyelt kérdés
2010. nov. 7. 18:07
 1/7 A kérdező kommentje:
2010. nov. 7. 18:08
 2/7 anonim ***** válasza:
szia.igen:)azért válaszoltam h lássa a kérdésed, s később elolvassam ha feltetted
2010. nov. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ennek igazán örülök. (:
2010. nov. 7. 18:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Hol a regény?
2010. nov. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezt csak amolyan ízelítőnek szántam, s próbáltam úgy fogalmazni, hogy megtetsszen nektek az írásom, így mikor kész lesz, akkor is remélem, hogy megfordultok nálam - amúgy kiírtam, hogy majd ha kész lesz. (:
2010. nov. 8. 16:17
 6/7 anonim ***** válasza:

Izelitonek szantad, de magarol a regenyrol semmi olyat nem irsz, ami igazan felkelthetne az erdeklodest. Az "ajanloban" egyszer tegezel, egyszer magazol.

Nem ertem, mi a szandekod ezzel...

Nem neznek be, mert nem volt figyelemfelkelto. Irtal egy dolgot a regenyrol, aminek koze van a tartalomhoz( nyomozos) es egy bekezdes szenteltel arra, hogy leird, hany oldalas.


Nem megbantani akarlak, kelek ne vedd magadra, csak megirtam, hogy miert nem neznek be. A Merin vannak nagyon jo ajanlasok, olvasgasd.

Sok olvasot!(:

2010. nov. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Nem haragszom. Viszont átolvastam amit írtam és úgy látom nem váltottam tegezésből magázásba. Bővebb információt azért nem írok, mert nem szeretném, hogy valaki eltulajdonítsa az ötletemet - itt nem rátok célzok, akik írtatok, hanem egészen más emberekre? Elvégre, hol tudnám akkor bizonyítani, hogy az a regény ami ott van fent más szerző nevében az enyém? Mondhatnátok: akkor minek adtam ízelítőt nektek? Kíváncsi voltam, hogy kit fog meg azzal a céllal is a sztori, ha csak néhány apró infó van fent róla.

2010. nov. 15. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!