Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik az az Asimov novella,...

Melyik az az Asimov novella, aminek az a mottója, hogy "Egy okos embernek nincs szüksége bonyolult eszközökre, csak néhány köbmilliméter fémre" () vagy valami hasonló)?

Figyelt kérdés
A novella arról szól, hogy egy ember úgy térít el egy űrhajót, hogy az órája nagymutatóját letépi és azzal rövidrezár egy áramkört. Kerestem googlin, de nem találtam meg.
2010. nov. 10. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
HA ilyenek érdekelnek, akkor nézzél inkább Macgyvert. :P
2010. nov. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm értékes megjegyzését előző betelefonálónknak, adtam is rá pontot. Utálom a Mc Gyvert, szeretem Asimovot, és a novellát a mottója miatt szeretném ajánlani valakinek.
2010. nov. 10. 09:43
 3/5 anonim válasza:

nos, azt nem tudom, hogy melyik novella, de tudom, hol kereshetsz rá.

amennyiben az első 5 "Teljes alapítvány birodalom robot univerzuma" valamelyikében van, akkor katt ide: *****


keresd "sosehol" bejegyzését ( 2010-04-28, 08:25 PM )

töltsd le a fájlokat, és ha tudod az idézet egy részletét, akkor rá tudsz keresni a pdf fájlban.

remélem segítettem.


ui.: lehet h a letöltéshez regisztrálnod kell, sőt 20 hozzászólást is kell írnod, meg várni egy napot (úgy emlékszem így működött ennél a honlapnál), de megéri :)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. nov. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló: olvastam a "teljes sci-fi univerzuma" összes kötetét (1-9), egyikben sem szerepel a novella.


Kérdező: Biztos Asimov írta? A csak néhány régi Galaktikában fellelhető novellákon kívül szinte minden magyarul kiadott Asimov-novellát olvastam, de az említettet nem...

2011. jan. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltál. Én is próbáltam utánanézni és én sem találtam. Éppen ezért már nem is vagyok benne annyira biztos, hogy Asimov. Gyerekkoromban olvastam a novellát. Azt hiszem, a Robur-ban. Az egész 1 oldal volt.
2011. jan. 29. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!