Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik az a fantasy/kaland könyv?

Melyik az a fantasy/kaland könyv?

Figyelt kérdés

Melyik az a fantasy/kaland könyv amelyben valaki kiszabadít valakit a város börtönőbél, miközben elszöknek találkoznak egy császár/királyal aki megigéri nekik hogy ha egy ereklyét elhoznak neki (egy másik birodalomból vagy a piramisok földjéről) akkor jutalmat kapnak?

A vége felé mielőtt átjutnának valami nagy falon találkoznak egy fekete lovaggal ami nagyon megrémítette az egyik női főszereplőt ( a falon átjutás utáni rész lett volna a folytatás gondolom). Nem biztos de valami hold/árnyék féleség neve volt a könyvnek.


Tudom hogy nagyon kevés információ :D, de amikor olvastam 3-4-5 éve még nem találtam magyar folytatást, azóta pedig nagy részét elfelejtettem :D hátha valaki felismeri


2010. nov. 18. 20:19
 1/2 anonim válasza:
Az amelyben a realitástól elrugaszkodó események vannak. Pl. Gyűrűk Ura, Harry Potter, álmosvölgy legendája, a legenda, szinte minden ide sorolandó amiben mágia van vagy nemlétező lények... Én a horrort is alásorolnám :)
2010. nov. 26. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hm... izginek hangzik... bar nekem 2 ciposdoboznyi fantasy konyvem van itthon (kockas jatekok), de ezt a tortenetet nem ismerem. Ha meglesz a konyv cime, tedd kozze :)))))
2010. nov. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!