Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » 1001 film, amit látnod kell,...

1001 film, amit látnod kell, mielőtt meghalsz, mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
Szeretném megvenni ezt a könyvet, szerintetek érdemes?
2010. dec. 2. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
nem :nekem megvette vki szülinapomra,és vannak benne nagyon rossz filmek is,elvontak,művészfilmek,végignéztem,de szerintem kb 10 van amit megnéznék.pedig sokféle stilust szeretek,de ezek...ááá sztem ne vedd meg.
2010. dec. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, még meggondolom, hogy megveszem-e.
2010. dec. 2. 19:55
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
én szerintem érdemes megvenni.Egy jó kis enciklopédia, biztos találnál kedvedre valót. Én e köny által néztem meg pl. a Taxisofőr;Majmok bolygója.
2010. dec. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát is-is. A könyv eleje tele van olyan némafilmekkel amiket ha akarnám se biztos hogy be tudnám szerezni. Tényleg sok elvont vagy művészfilm van benne, de ez szerintem nem annyira hátrány. Ha tényleg filmrajongó vagy szerintem vedd meg, mert minden hibája ellenére jó kis enciklopédia.

(Én nagyon szeretem lapozgatni, elolvasni az indoklásokat és azért mégiscsak ad egy támpontot, hogy ezeket lehet, hogy meg kéne néznem)

2010. dec. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó!

Attól függ: inkább a divatfilmeket kedveled, vagy bármilyen filmet megnézel, ami jó, függetlenül a stílusától, színétől (fekete-fehér/színes) vagy hangjától (néma/hangos)?

Egyébként nem igaz, hogy a régi filmeket sehol nem lehet megnézni, youtube-on is fent van egy csomó. Én örülnék a könyvnek, de sajnos túl sokba kerül, maradok a pdf változatnál :)

2013. júl. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!