Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki jó, viszonylag olcsó...

Valaki jó, viszonylag olcsó könyvet?

Figyelt kérdés
Legjobb barátnőmnek szeretnék könyvet venni karácsonyra de foggalmam sincs h milyet..valaki tudna valamilyet?
2010. dec. 10. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Vegyél szépirodalmat. Mario Vargas LLosa-t pl.

Ne vegyél magyar celeb könyveket, amiket állandóan mindenhol hirdetnek: pl. Frei Tamás meg ilyenek...

2010. dec. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
konyudvar.net ;)
2010. dec. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

azért jó lenne tudni hogy nagyjából milyen beállítottságú a barátnőd. visszatérve a magyar "celeb" regényekre: Kovács András Péter Multigáz c. könyve szerintem jó:)

Aztán más ilyen humoros hangvételű könyv: szintén sóderklubbosok kreálmánya a A Föld kilencvenkilenc legkevésbé ismert csodája. Naggyon jó. Csak majdnem 5000 Ft, nem tudom belefér-e a keretedbe:) Meg van még a rabbis kiadás:D Elég jók: például a A rabbi kedden dühbe gurult.

Egyebek: van egy jó ilyen tinikönyv, a Köddé váltak. Nem nagyon szoktam ilyen témájú könyveket olvasni, de ez nagyon megfogott:) Arról szól, hogy egyszer csak az összes felnőtt köddé válik, és mi lesz a fiatalokkal:) Elején járok még csak, de tetszik.

Aztán ott van Stephenie Meyertől - nem a Twilight:) - a Burok:)

Nagyon jó, milliószor jobb a Twilightnál.

Komolyabb hangvételű könyv - ha esetleg szeret filozofálni, érdekli például Isten, de ragaszkodik vallási dogmákhoz - a Viskó. Nekem nagyon tetszett, hihetetlenül zseniális könyv:)


Aztán van most ez a beszt zeller:D Az OMNYO. Ez ilyen misztikus regény, sok fiatalnak is tetszett, én is el akarom majd olvasni.

Ha szereti a "detektív", nyomozós könyveket, vegyél neki valami Agatha Christie-t vagy Dan Brownt.

Vagy ha szereti a klaszikus, romantikus regényeket: Jane Eyre, Büszkeség és Balítélet, A klastrom titka, A mansfieldi kastély stb.

Ha ilyen tipikus tini könyveket szeret: Tizenhárom okom volt. Ezt nem olvastam, de majd akarom, ennek is nagyon érdekes a cselekménye, habár nem szoktam ilyen Vörös pöttyös könyveket olvasni:)

Remélem segítettem, most ennyi jutott eszembe.

2010. dec. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

*NEM ragaszkodik a vallási dogmákhoz.

elírtam:)

2010. dec. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló köszönöm szépen igen segítettél jane eyret olvasta és nekem adta most kölcsön köszönöm a segítséget
2010. dec. 11. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!