Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Chrno Crusade vagy Death Note...

Chrno Crusade vagy Death Note manga?

Figyelt kérdés
Jön a karácsony és nem tudom melyiket vegyem.Tapasztalatok,Ajánlások,kritikák ?
2010. dec. 11. 01:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem Death Note :) Én jobban szeretem legalábbis ^^
2010. dec. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jó,ennek örülök,hogy jobban szereted de miért ?
2010. dec. 11. 16:21
 3/10 anonim ***** válasza:
Csak ezt a két variáció létezik? Magadnak veszed vagy ajándékba?
2010. dec. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Izgalmasabb a Death Note sztorija.
2010. dec. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Magamnak...:) Pénzt kapok elvileg és mangát szeretnék venni rajta
2010. dec. 11. 20:28
 6/10 A kérdező kommentje:
Távol álljon tőlem,hogy kötözködjek de ezzel nem könnyítitek meg a választást...És most ne jöjjenek olyanok hogy akkor döntsd el magad meg ilyesmik...Én tapasztalatokat kritikákat kérek...
2010. dec. 11. 20:31
 7/10 anonim ***** válasza:
A Death Note-t ajánlom. Két zseni elméje összecsap egy király sztoriban. A Chrno Crusade mangát ugyan nem olvastam, de a Death Note nagyon szépen van megrajzolva, profi az egész. 10/10
2010. dec. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Death Note. Mert sokkal jobb, mint a belőle készült anime. A fejezetek mindig nagyon izgalmas résznél érnek véget. A grafikája kiemelkedő. (bár én nem szeretem)
2010. dec. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Oké,hát igazából a Chrno Crusade animét végig néztem az elég gagyi de mégis szerettem...De úgy érzem Death Note lesz!Köszönöm :D
2010. dec. 12. 11:48
 10/10 cathilina ***** válasza:
A Death Note nagy előnye a zseniális történet. Azt írtad animét nézel: a mangától való fő eltérés L halála után van (pl. Matt alig szerepel az animében, pedig a mangából ő az egyik kedvencem). Viszont a Chrno Crusade-ből az anime szerintem hihetetlenül gyenge lett, a mangát legalább egyszeri elolvasásra ajánlanám (neten sok helyen fenn van, főleg angolulcsak belenézel, és eldöntöd, hogy tetszik-e)
2010. dec. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!