Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Harry Potterben mi törtönt...

Harry Potterben mi törtönt George Weasley-vel miután meghalt az ikertesója? És a többi Weasley-gyerekkel mint Percy, Charlie?

Figyelt kérdés
2010. dec. 28. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

George elvette Angelina Johnsont, született két gyerekük: Fred és Roxanne. A Weasley Varázsvicc Vállalatot tovább működtette Fred halála után is, Ron segített be neki.

Percy feleségül vett egy Audrey nevű nőt, két lányuk, Molly és Lucy született. Az új mágiaügyi miniszter, Kingsley Shackleboltnak dolgozott, magas rangú helyet kapva a minisztériumban.

Charlie agglegény maradt. Továbbra is a sárkányokat kutatta.

2010. dec. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.

Billnek és Fleurnek 3 gyereke született: Victoire, Dominique és Louis.

Ron és Hermione gyerekei Rose és Hugo. Ron elvégezte az auror tanfolyamot, de George-nak segített a Weasley vállalat vezetésében.

Hermione volt az egyetlen a trióból, aki visszatért befejezni az utolsó évét a Roxfortban. A minisztériumban dolgozott tovább, és nem adta fel a manóvédelmet sem :)

Ginny Harry felesége lett, három gyerekük született: James Sirius, Albus Perselus és Lily Luna. A Holyheadi Hárpiák kviddicscsapatában játszott sokáig, majd visszavonult, hogy családot alapítsanak Harry-vel. Ezután a Reggeli Próféta kviddics rovatának vezetője lett.

2010. dec. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi!:) Van valamilyen könyv ami ezeket leírja? Nekem van egy de az azt írja hogy Ron és Harry is visszament a Roxfortba, és hogy Harry mágiaügyi miniszter lett:O
2010. dec. 28. 21:56
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az előzők vagyok.

Itt tudsz tájékozódni, ha tudsz angolul: [link]

Amúgy ezeket az infókat Rowling egy online chatben mondta el, talán azután nem sokkal, hogy kiadták a 7. könyvet.

De ezeket fejből írtam, mert már kívülről fújom.

Harry amúgy "csak" az aurorparancsnokság vezetője lett.

2010. dec. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
a chatet el lehet olvasni valahol?
2010. dec. 28. 22:07
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Ez a teljes chat

[link]

2010. dec. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hú most telelinkelek itt neked mindent, bocsi :)


[link]

Ezt Rowling rajzolta, úgy emlékszem abban műsorban, amit leadtak itthon is. Egy év Rowlinggal vagy ilyesmi volt a címe, bemutatták az írónő életét a HP előtt és után.

2010. dec. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
inkább köszönöm szépen hogy belinkelted őket:)
2010. dec. 28. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!