Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van itt olyan aki olvassa/olva...

Van itt olyan aki olvassa/olvasta a Warhammer 40. 000 könyvet?

Figyelt kérdés
El szeretném kezdeni az olvasását, de sajnos nem tudom melyik boltban érdemes megrendelni, és a könyvek sorrendjét is szeretném tudni, hogy melyikkel kezdjem, mert van több része is!
2011. jan. 1. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Melyiket a sok közül?

Az Ian Watson könyvek közül szerintem csak az Inkvizitor és az Űrgárdista éri meg, a második kettő már gyorsan kifordult a kezemből.

Ami még van az Dan Abnett Gaunt szellemei sorozata. Ezek is jók annak ellenére hogy tulajdonképpen nem más mint második háborús történetek WH40k köntösben.

A többit meg még nem is adták ki magyarul.

2011. jan. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi! Igazából jobban felkeltetted az érdeklődésemet a Dan Abnett Gaunt szellem sorozataira! Amúgy bele lehet rendesen merülni, vagyis neked hogy tetszett?

Igazából nem nagyon szoktam könyvet olvasni, de Warhammer világa nagyon bejön (mint játék is), és ezért is szeretném elolvasni!

2011. jan. 5. 02:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó könyvek, de nem adja az igazi hangulatot. A Warhammer annál sokkal sötétebb szerintem.
2011. jan. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!